Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már olyan helyen ahol...

Voltál már olyan helyen ahol mínusz 30-40 fok körüli hőmérséklet volt?

Figyelt kérdés

A mínusz 1-2 foktól is megakarok fagyni! Vajon milyen lehet a mínusz 30?! Hogy lehet azt elviselni? Az tényleg 30 szor hidegebb? Vagy egy bizonyos szint után már ugyanolyan hidegnek érzi az ember?

Sok olyan lakott terület létezik, ahol ilyen zord körülmények között élnek emberek.Hálás vagyok hogy nem oda születtem :D



2022. jan. 8. 04:59
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekkoromból emlékszem komoly hidegekre, még általános iskolás voltam és napokig -15-25 között volt reggelente.

Nekem tél elején az első nulla körüli hőmérséklet mindig megterhelőbb,mint utána ,ha már kicsit hozzászoktam a jóval hidegebb.

Ha nem párás az idő és nincs szél,akkor nem olyan vészes,ha rendesen fel vagyok öltözve.

Persze nem mindegy,hogy csak pár perc gyaloglás idejéig kell kint lenni vagy pl buszmegállóban várni félórát.

2022. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Magyqrországon is volt már -28.

80-as évek közepe, vége.

2022. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Egyik leghidegeb helyen élek, itt három évente van 20 körüli hideg, volt már 23 is, én eljártam futni két hétig 20, 22-ben is.
2022. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!