Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek milyen incidens...

Veletek milyen incidens tortent mar Budapesten?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
keletinél kiraboltak a c-----ok
2022. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a háti táskámból próbálták meg kiszedni az értékeket amig a hátamon volt. Ketten voltak, szóval tartott az egyik, a másik megpróbálta
2022. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer az éjszakai mentem haza és két c kategóriás ember kölcsön akarta venni a telefonomat. Volt annyi lélekjelenlétem, hogy az egyiket sípcsonton rúgtam és elfutottam így a telefonom is megmaradt.
2022. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Egy éjszaka kölcsön akartuk venni egy gringó telefonját, de sípcsonton rúgott, aztán elszaladt.
2022. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ami másnak incidens, az neked nem. Nehogy már azért, bűnös legyél, mert munkahelyen ebédet vettél magadnak, a futárnak adtál borravalót, a debil osztálytársakat hanyagolod, akik megsárgultak már az irigységtől stb. Ha te normális vagy, akkor velük van a gond.
2022. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Összefutottam egy vaddisznóval a városban, de még kígyót is láttam a nyolcadik kerületben kúszni. Ha emberállatról van szó, akkor láttam ahogyan behánynak mellettem a villamoson, szakítottunk valakivel, úgyhogy akaratlanul elsírtam magam az éjszakain, amikor ott ült mellettem két ismeretlen lengyel srác, akik megvigasztaltak, megnevettettek, hazaféle mindegyikünk a Roni ABC-be ment, és kifizették nekem a csokit, amit meg akartam venni magamnak. Egy kínai étteremben segítettem tolmácsolni az előttem vásárlónak, és így ingyen megkaptam a kaját. Na jó, ezek talán nem incidensek, hanem kellemes apróságok, de durvább incidens szerencsére nem történt. Budapest egy biztonságos város, én éjszaka mindig nyugodtan járok haza, a Blahán és a Nyugati aluljáróban kerülni kell a kéregetőket, volt hogy megragadták már a karomat, hogy adjak pénzt.
2022. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Este 10 körül sétáltattam az 5 kilós kutyámat és az egyik ház előtt egy pali idegi alapon pumpálta a bringáját, annak meg van 1 ilyen csattogó hangja.

A kutyám elkezte ugatni, erre odapattant a pali a pumpát felemelve hogy-hallgattasd el vagy agyonba szom!-

Én mosolyogva szét tárt kézzel felé léptem-ugyan már, hiszen csak 1...

És mondat közben kapott egy olyan gyomor rúgást, hogy összecsuklott.

4 kéz láb térdelt mikor fél erőből pofán rúgtam.

Ekkor eldőlt oldara vérző pofával orral és-ne bánts ne bánts-

Elindultam...és utánam kabálta hogy hívom a rendőrséget.

Én felnevettem és azt kiabáltam vissza-nínó nínó hahaha


Időnként látom mert szembe szomszéd, de lesüti a szemét ugyhogy azóta jó kutyus lett.

2022. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7: szociopata
2022. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Nagy mákom volt a szituban:

Mentem a Blahán, véletlen a vállam érintette a másik ember vállát, aki azt gondolta, hogy kekeckedni akarok. Már negatívan beszélt, mondtam neki, hogy bocs, nem direkt volt, erre felém emeli az öklét, cseppet még mond valamit, majd összeillesztjük az öklünket, és elmentünk.

Nagy para volt basszus akkor...

2022. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!