Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy lehetséges hogy férfi...

Az hogy lehetséges hogy férfi is lehet gyerek urológus és bébiszitter?

Figyelt kérdés
Én eddig abban a hitben éltem hogy férfi ilyen nem lehet, azért kicsit meglepődtem...
2022. jan. 10. 00:22
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Nem, én tényleg azt hittem hogy ilyen nem létezik

De attól mert nem csinál semmi büntetendőt attól még lehet hogy élvezi amit csinál.. és ki tudja hogy a bébiszitter mit csinál.

2022. jan. 10. 00:37
 12/40 anonim ***** válasza:
89%

És most feltételezd hogy nőbe van ez. Na?

Nem rég olvastam hogy egy 13 éves srác le akarta vágni a micsodáját mert a tanárnője rendszeresen szexuális kapcsolatot létesített vele.

2022. jan. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
12%
9: a pszichoanalitikusok elemezni szokták a kliens pályaválasztását, hogy tudat alatt miért vonzódik jobban az egyik területhez, mint a másikhoz. Ebben semmi újdonság nincs. Azért írtam, hogy megértem a kérdezőt, mert egy felnőtt pedofil férfi igenis vonzónak találhatja a gyerekekkel való foglalkozást (ezt szakmailag úgy is szokták hívni, hogy proszociális pedofília - azaz nem él vele vissza, helyette inkább segít).
2022. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
#7, lepontoztunk, lehet meglepő, de amikor a gyerekeket "fogdossa", akkor kizárólag az egészségüket tartja szemelőtt.
2022. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
90%

15: "egy felnőtt pedofil férfi igenis vonzónak találhatja a gyerekekkel való foglalkozást"


Gyorsan gyanúsítsunk meg minden óvónőt is ezzel!

:-))))))))))))))

2022. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó beszélgetésindító kérdés volt így éjjel 1-kor, nem kéne törölni, mégha megdöbbentö is az egész.
2022. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
2%
16: ne légy már ilyen sötét. Nyilván az egészségüket tartja szem előtt... de pszichoanalitikusan szemlélve ez a latens vágy a segítségnyújtásba szublimál. Szóval igenis van ráció abban, amit a kérdező kérdez.
2022. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
1%
18: nem, az óvónőt nem lehet meggyanúsítani ezzel, mert kulturálisan a gyerekek nevelése mindig a nők dolga volt (tudom, hogy most már más világot élünk, de akkor is ez rögzült a kulturális tudatunkba).
2022. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

19-re:

Szerintem ez az egész arról lenne jó beszélgetésindító, hogy milyen ostoba a társadalom egy-egy rétege.

De az a helyzet, hogy nekem ez nem újdonság. Pl. a járvány kapcsán már sokszor kiderült, hogy a lakosság egy része (írni-olvasni tudó, internetet használni képes emberek) gyakorlatilag teljesen ösztönlényként viselkedik és úgy manipulálható, mint ahogy a mesében a varázsló irányít másokat.

2022. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
#21 így igaz. Régen is a férfi járt dolgozni, és a nő vigyázta mindig a gyereket.
2022. jan. 10. 00:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!