Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy lehetséges hogy férfi...

Az hogy lehetséges hogy férfi is lehet gyerek urológus és bébiszitter?

Figyelt kérdés
Én eddig abban a hitben éltem hogy férfi ilyen nem lehet, azért kicsit meglepődtem...
2022. jan. 10. 00:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
88%

Az óvónőt nem, csak a férfit? Nem vagyok egy harcos feminista, de a kettős mérce nagyon kilóg.

A kulturális tudatod meg egy nagy marhaság. Így szoktad meg és kész. Ha fordítva szoktad volna meg, akkor az óvónőkre fröcsögnél.

2022. jan. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
25%
23-as, ez hülyeség. Régen mindenki dolgozott, még a gyerek is. Egy 7 éves gyerek már simán dolgozott. Fogalmad nincs a régi dolgokról, csak a hülyeségeidet böfögöd ide.
2022. jan. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
#24 asszem ez az EGO
2022. jan. 10. 00:53
 24/40 anonim ***** válasza:
2%

Akárki is mondja, hogy ez normális, szerintem ha választania kellene hogy a kislányát egy idegen, ötvenes férfivel hagyja egyedül egész éjszaka vagy egy 40es nővel, akkor szinte borítékolható, hogy az utóbbit fogja választani.

Még akkor is, ha a férfi nem tenne semmit, "jobb biztosra menni" elven a nőt fogja választani a kislánya mellé.


Az urológus már más téma, mert nyilván egy orvos az anyuka szeme láttára nem tenne semmit, de attól még egy proszociális pedofilt igenis húzhat ez a foglalkozás.

2022. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
3%

"A kulturális tudatod meg egy nagy marhaság. Így szoktad meg és kész."


Pont ez a lényeg, hogy így szoktuk meg, hogy a nők az archetipikus példái a gyereknevelésnek, ezért értelmetlen lenne a nőket pedofíliával meggyanúsítani.

2022. jan. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
89%

Nem értelmetlen. A nő ugyanúgy lehet beteges hajlamú, mint a férfi. Ha beteges hajlamú, annál nagyobb baj, hogy kulturális okokból kevésbé gyanakodnak rá.

Ez kb. olyan, mint hogy a papokról se gondolták volna régebben, hogy szexuálisan megrontanak gyerekeket. Mert hát cölibátus, szexmentes élet vállalása, mély hit és elkötelezettség ..... és sokan valóban ilyenek is, de lám, voltak számosan, akikben nagyon nem kellett volna megbízni.

2022. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
36%
#27, ezek gusztustalan előítéletek, semmi más. Kár pazarolni érvekre az energiát, egyrészt mert az eddigiek is leperegtek rólad, és mert olyan jó kis tudományosnak látszó pszicho köntösbe bújtattad, hogy gondolom jól beágyazódtak nálad ezek.
2022. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
3%
28: a nő is lehet pedofil, nyilván, de nem szokatlan egy nőnél hagyni a gyereket, mert általában a gyerekeket a nők nevelik. Senki sem csodálkozna el azon, hogy egy nő a gyerekekkel foglalkozik. A férfi esetében már el lehet ezen csodálkozni, hogy miért nem választ inkább maszkulinabb munkát, a gyermeknevelés mindig is a nők érzékenysége által ment könnyebben. Most hagyjuk a társadalmi nevek című történet megvitatását, mert nem ezen van a hangsúly. Mindig is szokatlan volt, amikor egy férfi lett óvóbácsi, én nem emlékszem, hogy ismernék bárkit is, akinek férfi volt az óvóbácsija. Ezek erősen női munkák, mondjuk fokozatosan ez is változik.
2022. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
3%
30: meglepődnél, hogy a tudatalattink mennyire meghatározza a pályaválasztásunkat. Nem véletlenül mondják, hogy a pszichopaták a legjobb sebészek és a legjobb ügyvédek.
2022. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
1980-ban már a Tanítóképző Főiskola Ovodapedagógus szakán három férfi diplomázott.
2022. jan. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!