Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, ti meglepődnétek egy...

Fiúk, ti meglepődnétek egy ilyen dolgon?

Figyelt kérdés
Ha a suliban volt egy fiú, akivel jóban voltunk, de (nem osztálytárs volt), annyira, hogy amikor találkoztunk a szünetekben, jókat beszéltünk, vagy például a facebookon is írtunk többször egymásnak. Már suliban is kérdeztem, csinálunk-e közös programot, és beleegyezett, de valahogy aztán ezek elmaradtak. Én előbb kijártam a sulit (voltak nálunk 4 és 5 évfolyamos osztályok is), meg azóta eltelt egy év. Már másodéves leszek egyetemen. Ha azóta nem igazán beszéltünk, maximum csak ilyen "boldog szülinapot" jellegű dolgokat, akkor furcsa lehet, ha most ráírok, hogy hogy van, és esetleg javaslom, hogy menjünk el valahová? Csak barátok voltunk, és most is csak barátkozásból. Az ilyen ember valószínűleg már nem kíváncsi rám, és csak zavarnám? Ti örülnétek, ha egy régi ismerős rátok írna, hogy haverkodjatok össze jobban?
2015. szept. 3. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Biztos nem lesz rád mérges. Előbb elég megkérdezned, hogy hogy van, i van vele. Aztán ajánlhatod neki a találkát. Egyáltalán nem zavarnád, sokan nagyon örülnek, ha valaki érdeklődik irántuk.
2015. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, de az örömtől, és jól is esne.
2015. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert a barátság úgy ért véget, hogy ő nem keresett már többet engem, pedig erre nem volt oka (tudtommal). Nem hiszem, hogy haragudna rám, de lehet hogy csak ilyen "iskolai haver" kategória voltam neki, és mikor kijártuk a sulit, egyszer még írtam neki, hogy ugye még jóban vagyunk, vagy miért érzem úgy, hogy megszakadt a kapcsolat, de arra se reagált. De ez már régen volt, és alapból nem volt egy interneten beszélgetős. Ezért is akarom elhívni személyesen, mert a neten megint csak ilyen 3 mondat lenne.
2015. szept. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!