Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor?...

Mit csináljak ilyenkor? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Eleinte nem így viselkedett velem, ahogy most, így 1 év járás után. Nem élünk együtt, de a távolság miatt csak heti 2-szer találkozunk.


Viszont úgy érzem, leszívja az energiáimat, bár még szeretem. Sosem ért velem egyet semmiben sem. De ha én nem értek egyet valamiben, akkor már fenyegetőzött azzal, hogy mehetek a pics@ba. Ezt így mondta.


Azt is mondja velem nem lehet viccelődni. Olyan dolgokat mond, amikkel engem is megbánt pl. hogy karácsonyra kevesebb értékben vettem neki ajándékot, mint amennyit ő vett. Sokszor mondta már azt is nekem hogy b@szd meg, pedig én nem beszélek vele így.


Utólag letagad dolgokat amiket mondott nekem pl. hogy ő nem vette ki a telefonomat a kezemből, és nem keresett rá az exire, akik letiltották őt. Utána meg azt mondja, hogy ez meg sem történt biztos képzelődök. Végül nem hagytam ennyiben a dolgot, addig említettem neki míg beismerte. Szidja őket, hogy ők milyen rosszak volta, de ő meg milyen kedves volt mindig velük. Hülye p...k akik őt letiltották.


Mutatok neki egy képet gyerekkoromból, és azt mondja, hogy már akkor is biztos olyan hülye voltam, mint most. De ő csak viccel.


Azt mondja 29 évesen már nincs semmi időm gondolkodni a családalapításon, és hogy nem érti miért fontos nekem a védekezés. Ha teherbe esnék egyből feleségül venni. De így csak akkor fogja megkérni a kezem, ha úgy látja mindenben engedelmeskedek neki. Az exének már gyereke is van, hiába fiatalabb, mint én.


Volt már úgy azt írta öngyilkos lesz, mert ezt szeretném, ha én őt elhagyom. Meg szerinte olyat úgy sem találnék mint ő, csak olyat akinek szexre kellenék.


De szex alatt sincs mindig orgazmusom, de utána ő már nem akar velem csinálni semmit. Ilyenkor azt mondja telhetetlen vagyok, és majd legközelebb. De azért ő így is szeret, hogy nincs mellette mindig orgazmusom, és hogy ő nem fog elhagyni. Ilyenkor ezt vissza is kérdezi. Ha meg megbeszélném vele, miért csinálja ezt, akkor én vagyok aki zaklatja, és nem hagyja békén.


Azt mondja az első fél év csodálatos volt velem, mert akkor sosem ellenkeztem semmiben, nem mondtam neki nemet semmiben.


2022. jan. 11. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ. A leírtak alapján ez egy eléggé mérgező kapcsolat.
2022. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy idióta, jól tudod. Volt egyszer egy hasonló exem, csak nőben.


Kerüld el messzire ha jót akarsz magadnak.

2022. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, már régen meg kellett volna tenni 100 okból.

Ez az 1 mondat már önmagában is elég lenne hozzá nekem:

"De így csak akkor fogja megkérni a kezem, ha úgy látja mindenben engedelmeskedek neki."

2022. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2022. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még? Ez már nem tudom hányadik kérdés amit átírsz vagy hozzá adsz és más kategóriákba teszed.
2022. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki szereti a másikat az megbecsüli őt és nem mond neki ilyet, hogy elküldelek a p-be, meg nem bántalmaz szavakkal, hogy milyen hülye vagy..stb, stb. ilyet nem mondunk hülyéskedésből se, mert megbántja a másikat. Tipik bántalmazó kapcsolat, akkora felkiáltó jelek vannak a pasi feje felett, hogy csak na. Jobban érdeklik az exei, mint te. Tudod mikor lesz ez öngyilkos... jobban szereti magát annál, hogy más valaki miatt eldobja az életét. Mondjuk amikor ilyeneket mond, akkor vissza lehet kérdezni, hogy csak ennyire tartja magát, hogy egy ilyen általa hülyének tartott tyúk miatt eldobja az életét?


"csak akkor fogja megkérni a kezem, ha úgy látja mindenben engedelmeskedek neki."

Ez egy önző pöts, őt semmi más nem érdekli, hogy neki jó legyen, lásd szex és te meg csak úgy vagy. Beléd ürít, néha megaláz.... ez kell neked?

Hiába szereted, visszakapni ebből nem fogsz semmit. Ráadásul heti 2 találkozótól ne sírj a gyűrűért, ha távkapcsolatban ezt csinálja, mi lenne ha együtt is laknátok? Akkor non-stop kapnád az ívet, míg teljesen alá nem ássa az önbecsülésed, egyből csinál egy gyereket is, amivel magához láncol. Ne várj addig, most lépj.

2022. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
te is tudod, hogy menekülnöd kell
2022. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!