Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Másba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Másba vagyok szerelmes, szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés
3 éve párkapcsolatban élek. Szerelemmel szerettem a páromat amíg másfél évvel ezelőtt nem találkoztam valalivel akibe beleszerettem,azóta nem tudom feledni az illetőt. Vele egy hónapig tartott a "kapcsolatunk". Megbántottam őt azzal mert nem tudtam elszakadni a páromtól,(nem szakítotottam vele) kötődöm hozzá a mai napig, de azóta nem szeretem szerelemmel őt amióta megismertem a másik srácot. A párommal igazából sosem volt zökkenőmentes a kapcsolatunk de ettől eltekintve szeretem (nem szerelemmel), ragaszkodom hozzá mai napig. Viszont másfél éve nem tudom sehogysem kiverni a fejemből a másik srácot (ő az a típus akit minden lány szeretne férjének: jóképű,hűséges típus, rendes, kedves, megbízható stb.),viszont csendes, szégyenlős visszahúzódó típus ezért én kezdeményeztem nála mert nagyon megtetszett, őrülten jól néz ki. Majd megismertem jobban és a külsője csak ráadás volt, akkor beleszerettem. Viszont mint írtam sajnos nem tudtam elszakadni a páromtól azóta sem...hiába jár mindig a fejemben a másik srác. Az utóbbi időben sokszor láttam a srácot és megőrülök...szeretném helyrehozni vele amit elrontottam. Szakítani akarok a párommal viszont ő szeret engem és én is ragaszkodom hozzá de másba vagyok szerelmes. Nem szeretnék haragban lenni vele ezért félek bevallani neki mindent...
2020. szept. 3. 18:44
 1/5 Salilala ***** válasza:
100%

Szakítanod kell a pároddal, ez így nem jó, hogy csak ő szerelmes beléd. Ne haraggal, de váljatok el. Ha ő is beleegyezik, még barátok maradhattok...

Ami a másik srácot illeti, keresd fel és beszélj vele. De mindenképp csak akkor, amikor már nem vagy kapcsolatban mással! Jöjj össze vele, ha szereted.

2020. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kínozd magad tovább, szakíts a barátoddal, ne hülyítsd tovább szegényt, aztán jöjj össze azzal, akibe szerelmes vagy.
2020. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgyis tettem ahogyan tanácsoltátok. :)
2020. szept. 4. 11:39
 4/5 Salilala ***** válasza:
És össźejöttél a sráccal? :D <3
2020. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Abban egyeztünk meg, hogy újrakezdjük. Alakulóban van.:)
2020. szept. 6. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!