Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a netezés és...

Szerintetek a netezés és telefonozás legalább annyira káros szokás mint az ivás és a cigizés?

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 14:09
1 2
 11/15 Laylah ***** válasza:
56%
9.: te egybemosod a függőséget az idiotizmussal.
2022. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

Nem mosom össze, csupán egy példát írtam arra, hogy pl. mit okozhat a FB függőség, ami azon a platformon terjed.


Azért jóval kevesebb utazó kezében lehet könyvet látni, hogy olvas, mint telefont. A telefon már hozzánőtt a legtöbb ember kezéhez.

2022. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Laylah ***** válasza:
56%

És telefonon nem lehet olvasni? Aki nem nagyon használja a telefont vagy a számítógépet, olyan könnyen vagdalkozik a szavakkal, hogy "mindig csak a telefont/gépet bújják, hozzájuk van nőve". De arról fogalma sincs, hogy MIRE használják. Lehet, hogy valaki telefonon olvas, hobbijához gyűjt inspirációt, hivatalos levelezést folytat, vagy épp gépen dolgozik, tervez, digitális rajzot készít, stb. De az ilyeneknél a "telefonozik/gépezik" mindig, kivétel nélkül arra vonatkozik, hogy az illető játszik vagy közösségi médián cseszi el az időt, mert szerinte más lehetőség nincs. Látszólag ezek közé tartozol, már megbocsáss.

Az meg, hogy idióta emberek idióta kihívásokkal veszélyeztetik a saját életüket, az nem a facebook hibája, hanem azoké, akik követnek minden ilyen hülyeséget gondolkodás nélkül, mert... *dobpergés* idióták. Ennyi a sztori.

2022. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Most én is mondhatnám, hogy miért kevered a szezont a fazonnal? Aki dolgozik, vagy hivatalos levelet ír, az külön kategória. Én is olvastam telefonon könyvet, megterhelő.


Utáztál már metrón? A legtöbben a fb-on és a mainstream média híreit olvassák. Erről csak ennyit.

2022. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Laylah ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem ezek vannak többségben, csak az ellen szólaltam fel, hogy ezek miatt automatikusan mindenkire rá van húzva a vizes lepedő anélkül, hogy tudnák az igazságot.
2022. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!