Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szoktathatnám le...

Hogyan szoktathatnám le magamat a felesleges telefonozásról?

Figyelt kérdés
Így, hogy nagyrészt most itthon vagyok, elég sokat telefonozok feleslegesen. Minden nap eldöntöm, hogy miket kell megcsinálnom meg hasonlók, de valahogy általában azon kapom magam, hogy a lustaságot választva az ágyon nyomkodom a telefont. Van egy fotós oldalam instán, amikor azt használom, azt nem érzem időpocsékolásnak, de a sok felesleges közösségi média görgetését igen. Mit tehetnék ez ellen? Ha lehet, légyszi normális válaszokat adjatok. Előre is köszönöm!

2021. ápr. 28. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Csapj a kezedre!
2021. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tereld el a figyelmed róla, sétálj, olvass stb
2021. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nemrég láttam egy kérdésben egy ilyet, rendelj :-)


[link]

2021. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy eltereltem róla a figyelmem, sétálni mentem, vagy olvastam, vagy pakoltam/újra rendeztem a szobám. A telefont pedig vagy kikapcsoltam pár órára, vagy csak a WiFi-t.
2021. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a másikra, a környezetedre, sokkal jobb az.
2021. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A séta jó ötlet, lehet az edzésre is ráveszem magam :) Könyvet éppen keresek, de csak sikerül valahogy elterelni a figyelmem. Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 28. 22:10
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha lefekvés előtt nem telefonozol és reggel sem azzal kezded a napot, hanem reggelizel stb. akkor sokkal több energiád lesz és könnyebb lesz leszokni. Nekem bevált🤷‍♀️
2021. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!