Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton telefonozik miközben beszélünk?

Figyelt kérdés

Egy barátomról van szó, akivel sokszor beszélünk, és sokat szoktunk együtt is játszani.

Már utaltam rá, hogy legalább halkítsa le a telojat miközben beszélünk, mert irritál a sok pityogás, és hallom is ahogy írogat valakinek, meg írnak neki.

Sokszor van az, hogy ismételnem kell magam, mert épp a teloját nézte, és nem figyelt etc etc.. ilyen tipik problémák

Eddig csak annyit találtam ki, hogy már szóltam, nem segített, akkor elkezdem redukálni a vele folytatott beszélgetésemet, és ha úgy van akkor abba is hagyom.

Valami tipp esetleg, hogy mi lenne ilyenkor a jó lépés? Engem nagyon frusztrál és kényelmetlenül érzem magam miatta.



2021. ápr. 4. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már szakitottam meg emiatt barátságot. Ha együtt játszunk, meg beszélgetünk, meg ilyenek, akkor velem foglalkozzon, ne más emberekkel.
2021. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Kérd el tőle, hogy had nézhess meg egy boltcímet, amikor átadja, mondod, hogy akkor most csacsogni fog veled.
2021. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül határozottan megmondani neki: "míg beszélgetünk, addig ne telefonozz, mert csak félig, vagy sehogy sem tudsz rám figyelni, attól tartok ha ezen nem tudsz változtatni, kapcsolatunk rovására fog menni".
2021. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fu de utálom az ilyet. Ha valakivel beszélget az ember, tisztelje màr meg annyival a másikat, hogy nem a telefonját bszogatja. Ha vendégségben vagyok valahol, akkor sem csinàlok ilyet. Nem azt mondom, hogy nem lehet rápillantani, de megállás nélkül nyomogatni, mikor a másik beszél hozzád, nagy tahósàg.

Szerintem is szólj rá határozottan, vagy ha ezt csinálja akkor csak hallgass el, hátha észreveszi magàt.

2021. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
En egy ilyennel husz ev alatt otszor szakitottam meg a szerinte baratsagot. Mentsegere, nagy valoszinuseggel Asperger-szindroma lehet, nem bunkosag, de szamomra diszfunkcionalis es nagyon megterhelo volt. Soha tobbet.
2021. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó látni h nem csak én túlzom el a dolgot! Már megmondtam neki h ez így zavar, de nem nagyon hatott, azóta nagyon nem válaszolok neki és vagy lejön neki a probléma vagy nem.
2021. ápr. 4. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Kényszerbetegség, talán egy pszihologus tudna rajta segíteni.

De valoszinűleg az is csak telefonon tudna vele kommunikálni. :)

2021. ápr. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!