Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kétszer oltottak! Nem érzitek...

Kétszer oltottak! Nem érzitek becsapva magatokat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 21:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
98%
Nem, mert tudtam, hogy hazudnak az első hullámtól kezdve "csak két hét" meg "negszűnik a lezárás, ha oltatunk", ezek mind hazugságok voltak, tudtam, hogy sosem lesz vége, mert fogalmuk sincs az anyag hatásfokáról, én csak a m.helyi kényszer miatt oltattam.
2022. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
98%
Én 2 oltással is elkaptam és kórházba kerültem. Akkor nagyon tehetetlennek és átvertnek éreztem magam. Nagyon félek, hogy újra elkapom. Szörnyű volt, és úgy érzem, hogy az oltás sem véd meg. :(
2022. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
6%

Minden évben oltatom magam influenza ellen, most mit picsogjak azért mert több oltás kell a covid miatt?

Nem vagyok gyerek.

2022. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%
Biztos jo cucc ha az oregasszonyok ujra menstrualnak tole meg kitudja meg mi.. sokan azzal is korhazba kerulnek. Nyomassatok csak 😀 A kartya ugyse jo semmire.. ha utaznek 3 oltassal is kell pc. Akkor meg minek?
2022. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vagyok beoltva, de a közvetlen környezetemben elég sok 1x, 2x oltott van, aki becsapva érzi magát. Ők először elhitték, amit a vírusról és az oltásról mondtak a "szakemberek"
2022. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
98%

2x lettem beoltva, mindkettő után 2-2 napig úgy voltam, mint akit fejbe b..sztak egy téglával. 39 fokos láz, karom úgy fájt, csak feküdtem öntudatlan.


Egyszer kellett az igazolvány, amikor egy fagyit a szél miatt inkább elnyaltam a benti részen...


Tesóm 3 Pfizer után lett covid pozitív.


Szerinted?

2022. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
44%

"Tesóm 3 Pfizer után lett covid pozitív"


:D mondta valaki, hogy az oltás után nem tudja elkapni? Ezt a blődséget talán még rusvai miklos semm mondta. Hogy lehetnek ennyire tájékozatlanok az emberek...

2022. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
30%

17, így van.


De minél kevesebbet tud valaki, annál okosabbnak hiszi magát (lásd: elolvasott két cikket a koronáról és hirtelen virológus lett belőle).


A biológus válaszoló, az orvostanhallgató kommentelők pedig agymosott zombik, igaz?

2022. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
98%
Én nem akarom 4-6 havonta oltatni magam. Évente még hajlandó lennék, de most nem tudom mit tegyek a 3. oltással kapcsolatban. Febr. 15-én lejár a kártyám, én vártam volna még áprilisig a 3. oltással, de már nem tudom akarom - e.
2022. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk azért az politikai oldaltól és attól független, hogy ki melyik párt felé húz mármint oltás terén, hogy az azért picit még ha nem is átverést mondunk de közel sem szép ahogy csinálták.


Kezdődött azzal, hogy 5-10 év múlva várható az oltás, ennyi idő kell a kifejlesztéséhez.


Aztán bejelentik, hogy mégis elkészült, rögtön több is van belőle, lehet oltani, boldog lehet mindenki.


Bejelentik, hogy hát egy nem biztos, hogy elég volt, nem ártana a kettő, rendben.


Utána jön az, hogy a kettő nem volt elég biztosan, kell a harmadik is, menjenek a harmadikért mindenki, az is mindegy milyet kapott előtte.


Most pedig jelenleg már a negyediknél tartanak ugye, legalábbis már arról is szó van.


Most ebből számomra egyedül az jön le, hogy valójában maguk sem tudják, hogy pontosan mi is amiket létrehoztak, és miként működik pontosan. Ebből kifolyólag meg lehet 5-10 év múlva meg majd azt reklámozzák milyen hosszú távon kimutatható mellékhatásaik vannak / voltak.


Szóval ez az egész részemről ott vesztette el a hitelességét minden konteotól és propagandától független, hogy még maguk a kifejlesztőik sem ismerik pontosan, hogy mi merre hogy és szinte kísérleti egerek szerepében vannak az emberek.


Megjegyzem amúgy én is voltam covidos decemberben, kb észre sem vettem volna ha a munkáltató nem írja elő a heti tesztelést. Szóval részemről akkor most köszönöm, így megvagyok.

2022. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!