Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normalis hogy minden...

Az normalis hogy minden januárba meg februárba szar minden, meg mindig hangulatingadozásom van? Csak nekem rosszak ezek a hónapok?

Figyelt kérdés
És ilyenkor általában csak március áprilisba szokott változni a helyzet (jó iranyba) május meg általában nekem valamiert mindig Patika, tehát hogy az a hónap nekem altalaba nagyon jó. Csak én vagyok így ezzel?
2022. jan. 24. 19:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
( Nem tudok rendesen, értelmesen,normalisan gondolkozni, cselekedni) (Egyszer ezt akkarom, egyszer azt)
2022. jan. 24. 20:01
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos sokan vannak így vele. Én pl 8-tól 5-ig dolgozok, amikor kijövök a munkahelyről, már sötét van... Mellette hideg van, nem lehet szinte semmi szabadtéri programot szervezni. Kedvem sincs már munka után semmihez, elég lehangoló ez az időszak nekem is. Szerintem sokan vagyunk így vele, de ahogy jön a tavasz és hosszabbodnak a nappalok, én mindig jobban érzem magam. Esetleg a D vitamin szedése segíthet, meg sok zöldség, gyümölcs.
2022. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan fiatal embert akinek minden tavasszal, ugyanabb a hónapban, ugyanazok a furcsa, extrém, negatív, agresszív érzései és gondolatai támadnak.
2022. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is utálom ezt a két hónapot, pont ma jutott az eszembe, hogy már vége lehetne. Kedvetlen vagyok, motiválatlan, nem érdekel semmi. Talán az a jó benne, hogy este már nem sötétedik olyan korán.
2022. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Én akkor vágyok a halálra amikor kijön a jó idő, és látom mások boldogságát, nekem meg úgy kell figyelmen kívül hagyni a r1bancokat, ha nem akarok bajt.
2022. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz bajt? Ezt hogy érted?
2022. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A január-február nálam is téli depi. Utálom.
2022. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem a november-december eleje szokott így elkapni. Szezonális depresszióra hasonlít
2022. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

Rád küldenek valakit, vagy uszítanak és ezekből van néha balhé.

2022. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából oszinten szólva nekem sincs kedvem semmihez, még magamhoz se, elmegyek suliba, haza jövök es ennyi legszivesebben csak feküdnék az ágyba... de nemtudom a május nekem valahogyan mindig jó, rendesen a legjobb, hírtelen jonnek új dolgok, élmények, barátok. Meghát nemtudom egyszerűen ezekbe a hónapokba nem akkar ossze jonni semmi. Velem volt már olyan hogy 2 évig minden januárba csinaltam valami hulyeseget, februárba megbántamxd aztán aprilis közepén volt az hogy már nem gondoltam erre az egeszre es túl voltam mindenen, de hála istennek, idén még nem csinaltam "semmi rosszat"
2022. jan. 24. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!