Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb szégyen,a...

Mi volt a legnagyobb szégyen,az életetekben?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék,hogy mi volt a reakciotok olyankor, az én szégyen szituációm mindent visz,viszont először titeket hallgatnálak meg,aztán jöhet az enyém
2022. jan. 24. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem volt ilyen. Mert számomra semmi se szégyen. Minden hozzáállás kérdése.
2022. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

90-es években jártam suliba.

Akkor még más világ volt, tanárok ütötték verték a gyerekeket meg úgy beszéltek velük, ahogy akartak.Egyik tanárnak nem voltam szimpatikus.

Feleltem de mindenre tudtam a választ, de mivel a tananyagot tudtam, elkezdett olyat kérdezni amit még nem is tanultunk.Mondtam neki én is, meg a többiek is, hogy ezt még nem is tanultuk nem is tudhatjuk sehonnan.

Erre elkezdi beír egy egyest, hozzam ki az ellenőrzöm, abba is beír egy figyelmeztetést, mert nem készültem fel.

Mikor odavittem neki az ellenőrzőt, odaverte az asztalhoz, és azt mondta,apádnak is így kellett volna a padlóra vernie, mint én az ellenőrzőt, akkor nem lennél ilyen hülye.

Megkaptam a beírást, mentem haza elmondtam a faternak.

Este elment a tanárral megbeszélni a dolgokat, másnap egy lila folttal a szeme alatt tartott órát, egész évben nem feleltem nála többet.

2022. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
#2 😃👌👍 Ez zseniális!
2022. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
A csajom barátnőének írtam egy akkora f..ágot, hogy szerintem ő elátkozott engem, és hogy ő szövetkezett a sátánal...szó szerint üldözési mániám volt. Olyant írtam neki hogy ha mi találkozunk annak katasztrofális esemény lesz a vége meg ilyenek...ő miatta üldöz a sátán stb :ddd mind ezt be állva, konkrétan az egész város hülyének nézett egy jó ideig...aztán lassan vége lett a dolognak, de remélem nem találkozok azzal a csajjal mert k..a gáz volt az egész. Szét is mentem az akkori csajom miatt ez miatt.
2022. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es. Te jó Isten, 80-90-es években jártam én is suliba, átjött az életérzés. Valami elképesztő miket meg nem tettek, tanárnők is. Természetesen az igazán problémás, másokat veszélyeztető kölykökkel semmit nem csináltak. De a hat egyes egyszerre, az ment, meg a soron kívüli megalázás csak úgy.
2022. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5, ugye! Én vagyok a 3, én is azért örültem ennyire mert szintén a 80-as években jártam suliba és bejött a de ja vú érzés a genyó, diktatórikus tanárokról.


Pl tesitanár aki mikor rájött a dili, akkor az öklömnyi, fél kilós kulccsomóját vágta a gyerekek mellé 2 centivel, persze váratlanul.


És még sorolhatnám.

2022. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Igen, nyomasztó visszagondolni ezekre. Tesitanárok külön kaszt, lányok/fiúk öltözőjébe váratlanul benyitogató alkeszek, meg pofon is volt. Volt egy gyerek, akinek valami problémája lehetett, mert nem tudta visszatartani a nagydolgát. Őt rendszeresen megalázták, megmutatták mindenki előtt a szaros gatyáját. De voltak még ilyen sztorik. Kulcscsomó hozzávágás is volt nálunk is.
2022. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős dolgok ezek. Milyen érdekes, hogy sokan meg hogy istenítik a régi poroszos rendszert.
2022. jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Megszülettem.
2022. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én esetem is egy tanárhoz kötődik, pár évvel ezelőtti történetről van szó.

Kettesével kellett előadnunk, egy ppt kíséretében, a házinkat, amire kettőnk közül csak én készültem fel (a prezentáció is teljes mértékben általam készült). A tanár meg mégis rám akadt ki. Egész órán kint szenvedtünk a táblánál, mindenbe belekötött, és ezt tényleg túlzás nélkül írom, főleg, amikor én beszéltem. Indokolatlanul durva megjegyzéseket kaptam, kifigurázott, és direkt arra ment, hogy megszégyenítsen az osztály előtt, ez pedig elég sikeres volt, mert többen végig röhögték az órát. Én meg ott égtem mindenki előtt.

Kicsengőkor meg közölte, hogy ha következő órára produkálunk valami értékelhetőt, akkor javíthatunk. (amikor valakik kiollózták a Wikipédia felét, és azt olvasták fel, egy szót sem szólt, az én kulcsszavas ppt-mmel meg minden baja volt)

Végül a feljavított verzióval felszerelkezve vágtunk neki a következő órának, de a végkimenetel ugyanaz volt. És megint csak velem volt bunkó, de végül kaptunk egy legyintést, és helyrezavart minket. Jegy nélkül.

2022. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!