Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is kiábrándult már a...

Más is kiábrándult már a világból/társadalomból/az emberekből?

Figyelt kérdés
Vannak még igazi emberek? Akik nem hazudják át a fél életüket, akikkel lehet jókat beszélgetni mert nem a kirakat dolgok számítanak, akik nem a másik kárán kapaszkodnak fel, akik nem csalják meg a párjukat, akik nem isznak/drogoznak? Vannak még normális emberek vagy már mindenki kiégett, megkeseredett és képmutatásban él? Régen sem volt egyszerű, de ami már ma megy az borzasztó... Az érdektelenség, felszínesség, kétszínűség, rosszindulat mindenhol.
2022. jan. 25. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én nem. Sokkal rosszabbnak láttam a dolgokat tiniként, iskolai közegben. Azóta már jól érzem magam, megtaláltam az embereket, akikre szükségem van és akik nem okoztak csalódást, a többi meg le van szarva. Mindenen nem lehet nonstop pörögni meg dacolni. Te sem akarhatod, hogy arra méltatlan emberek hülyeségére menjen rá az egészséged és minden, amitől az élet szép
2022. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, de mennyire, főleg mióta Gyakorizok!
2022. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van valamilyen hülyesége, rossz tulajdonsága.

Én pl nem iszom, nem drogozom, nem cigizek, sose csaltam meg senkit, sőt, még jól is nézek ki és komoly tanulmányi eredményeim vannak.

De kényszerbeteg és hipochonder vagyok. Illetve sokaknak az sem szimpi, hogy a szélsőségesen liberális eszméket elutasítom (nem, nem vagyok náci se).


Teljesen tökéletes ember nincs, ezt el kell fogadnod. Ugyanakkor az is igaz, amit leírsz, hogy az emberek nagy része viszont manapság kirívóan hülye és rosszindulatú is. Kevés jó embert találni, önzőek az emberek.

2022. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Ja, kb. olyan 8 évesen :D
2022. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezért nem értem meg a társadalmat, hogy itt is sok ilyen ember van, akkor mégis miért gyártanak további embereket e Földre, ha ez lesz az eredménye?
2022. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem keresek interakciót senkivel, pont ezért-
2022. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még nem teljesen. Bár az tény, hogy sajnos egyre kevesebb az olyan ember, aki a kifejtésben leírtaknak felel meg. Azért akadnak még szerencsére, csak ők a "halkabb" réteg, így nehezebb őket megtalálni.

Nagyon megnőtt a rosszindulatú és/vagy buta emberek száma sajnos, de kivétel mindig akad.


Viszont azzal is egyetértek, amit előttem írnak: mindenkinek vannak rossz tulajdonságai és senki sem tökéletes.

Én például képtelen vagyok hazudni ( kegyetlenül kiül az arcomra, ezt azonnal megtanultam :D ), kerülöm a rosszindulatú, kétszínű embereket, sosem drogoztam, cigiztem, nem is érzek késztetést aziránt, hogy ez változzon, és inni sem szoktam. Remek tanulmányi eredményeim is vannak (le is kopogtam), jó hallgatóságnak tartanak és többen az én tanácsom kérik ki először. Ugyanakkor szorongással küzdök, mondhatni mióta az eszemet tudom, önbizalmam sincs rendben, ezek miatt pedig csapnivaló első benyomást keltek másokban, amit nem könnyű felülírni. És az utóbbi időkben kisebb herótom van már a netes írogatástól :D (örülök annak, hogy beszélgetünk, de néha az a sok pötyögés már leszív)

2022. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!