Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb diplomás cicababa többségében jogász?

Figyelt kérdés
Nem akarok ítélkezni, de azért annyira nem tűnik könnyű szaknak, hogy pont azok szerezzenek ott végzettséget, akikről az embernek nem az intelligens szó jut eszébe... Elsősorban nem a külsejük miatt, hanem a magukkal bíbelődős, nyávogós stílusuk miatt.
2022. febr. 1. 16:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom ez a primitív szexizmus...

Az összes ilyen "cicababának" még a lábujja körmét sem csókolhatod meg, annyira fölötted állnak szellemileg, emberileg.

Azért nem jut eszedbe róluk hogy intelligensek, mert jól néznek ki? A nyávogós mit jelent? Hogy vékony a hangja? Elég sok nőnek az.

A magadfajta szokta azzal nyugtatni magát hogy "szép, de biztos egy buta picsæ". Így oldva azt a pszichológiai feszültséget, hogy nem kaphatja meg őket. "Nem kaphatom meg, akkor nem is kell, mert..."

Rohadtul nem így van. Egy csinos lány is lehet okos és buta, képzett és képzetlen, alacsony és magas alapintelligenciájú, életre való és életképtelen. Ugyanígy egy kevésbé dekoratív hölgy is.

Eü-ben dolgozom, rengeteg a diplomásunk (orvosok, ápolók, gyógytornászok, ...). Civilben senkiről nem mondanád meg hogy mi a végzettsége. Tele vagyunk "cicababa" doktornőkkel, akik olyan igazi kis vékony hangú, alacsony, filigrán alkatúak, de minden tiszteletem az övék, mert emberileg, szakmailag, olyanok és olyat tettek le az asztalra, amit kevesek.

Jogász csajszikat is ismerek, ugyanez. Éveket keményen tanul egyetemen (nem, nem összeszøpja a kettest, de ezt biztos jobban tudjátok mert a haver haverja mondta), és lehet hogy,"anyuci apuci fizet" (= segít fenntartani a lányt az egyetemi évek alatt, mert ott minimum az első két évben nem kéne dolgozni, az a tanulás rovására megy), de azt a diplomát ő tanulja ki.

Várom a kérdésedet hogy "egy kedves, normális srác vagyok és tisztelem a nőket, miért nincs barátnőm?"

2022. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Sütő Enikő, Zimány Linda, Kiss Virág, Özer Nóra, Dobó Ági, Hupczik Vivien...


Kim Kardashian is erre ugrott rá...



Nem az érdekel, hogy egy szép embernek is lehet esze, nem kell közhelyeket puffogtatni. Az érdekel, hogy miért jellemző, hogy annyi modell, szépségkirálynő ha végez valamilyen egyetemet, az jellemzően a jog.

2022. febr. 1. 17:12
 13/31 A kérdező kommentje:
És nem kell azonnal szexizmusért ordibálni sem, nem vall intelligens emberre, hogy válaszolni nem bír normálisan, csak köpködni.
2022. febr. 1. 17:13
 14/31 A kérdező kommentje:
Meg lehet nyugodni, nem vagyok sem férfi, sem incel, sem ronda, sem alulképzett. Még valami?
2022. febr. 1. 17:14
 15/31 anonim ***** válasza:
84%

Jajjistenem.... Előszedtél féltucat celeb3,14tsát, és ebből extrapolálsz...???


LOL

2022. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

"Várom a kérdésedet hogy "egy kedves, normális srác vagyok és tisztelem a nőket, miért nincs barátnőm?""



TELITALÁLAT! :))))

2022. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
20%

Valóban, a jogászdiploma még mindig valamiféle státuszszimbólum.


Plusz ehhez azért nem annyira kell ész, inkább fenék. Bemagolod, megkapod.

2022. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

4, 9, 17: köszönöm


A többieknek meg kár volt ez a nyálverés, legközelebb foglalkozzatok valami értelmessel, például tanult nők nyalogatása helyett tanuljatok ti is.

2022. febr. 1. 17:25
 19/31 anonim ***** válasza:
91%
Diplomás mérnök nő vagyok és a szakmában dolgozok. ;-)
2022. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen mindegy mi a végzettségük, én bottal nem piszkálnék meg egy cicababát
2022. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!