Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire önzőség?

Szerintetek ez mennyire önzőség?

Figyelt kérdés

Kispesten többlakásos kertesházban élek, születésem óta 20 éve, mi vagyunk a legrégebbi lakók) és a hátsó lakásban élő szomszéd maga előtt tartja a szelektív kukákat évek óta, korábban amikor ideköltöztek építkezéssel indokolták ezt, viszont mi is szelektíven gyűjtjük a szemetet, és hátra kell mennünk emiatt.

A kertvárosi részben ahol vagyok (Wekerletelep) általában minden ilyen kertesháznál elől szokott lenni a kuka.


2022. febr. 3. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
És? Nincs lábad, vagy több km-t gyalogolsz? A részedről ez kisstílűség.
2022. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szólni neki esetleg?
2022. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elvről beszélek, ez az ő kényelmükről szól, mint írtam normális esetben nem hátul van.. amúgy az idők során gondoltam rá hogy szólok nekik, és szólva is lett többször is. Én is behozom pl miután kiürítették, de nem számít mindig hátraviszik magukhoz.
2022. febr. 3. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi a probléma? Bűzlik? Ha csak azért zavar mert ott van, akkor önző vagy.
2022. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az önzőség ha elöl akarom tartani mint mindenki más a kerületben, de az nem ha hátraviszi az autójához a saját kényelme miatt. Érdekes logikád van utolsó. 🤔
2022. febr. 3. 12:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Ajtójához*
2022. febr. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!