Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 25 éves koromig nem igazán...

Ha 25 éves koromig nem igazán jött össze semmi, attól még lehet belőlem valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon szerencsétlennek érzem magam, egyetemmel nyűglődök már pár éve, amihez semmi lelki erőm nincs, igazából nem sokhoz van, de tudom, hogy ezt szeretném csinálni, igazából 1-2 éve csak a kutyáim tartanak életbe. Megtakarításom nincs, sőt most élem fel az utolsó pénzemet, párkapcsolatom sosem volt(mondjuk arra nem is vágyok), barátaim nem igazán vannak(elhatároltam magam a legtöbbjüktől). Egy nagy rakás szerencsétlenségnek érzem magam,aki nem halad semerre, lehet így belőlem egy teljes értékű független nő?

#sikertelenségeksorozata
2022. febr. 4. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha olyasmit tanulsz, amiből különösebb problémák nélkül megélsz majd, akkor igen. Ha a szakod szegénységre predesztinál, akkor nem. A megélhetés az alap mindenhez, ha az nincs meg, a harmónia is hiányozni fog.
2022. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne lehetne, ha sikerül befelyezni az egyetemet és találsz munkát az már fél siker.

Bár nem biztos, h én vagyok a legjobb példa, de nekem sikerült az egyetem, de munkát nem találok.

26/F

2022. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azért nem jó várni a sült galambra, hanem tenned kell érte!

és ne várj arra sem, hogy "na majd X év múlva" és hasonló dolgok, tegyél most azért, hogy boldogabb legyél, önálló, erős, talpraesett!

2022. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem,de majd eltart valaki az biztos.
2022. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még bármi lehet belőled, csak azzal kell számolnod, hogy le leszel maradva a többiektől, de ez 20-30 év távlatában nagyon nem számít.


Tehát konkrétan még most is bármilyen egyetemi szakra jelentkezhetsz és bármi lehet belőled, csak annyi, hogy nem 23 évesen leszel pályakezdő hanem 29 évesen.


Vagy ha orvosnak/pszichológusnak stb...-nek tanulsz akkor +30 felett leszel pályakezdő, de ugyan úgy tudod csinálni mint bárki más, csak picit le leszel maradva pár dologban, ami szerintem sokkal jobb mintha semmit sem csinálnál.


(AZ EGYETEM CSAK EGY SZEMLÉLTETŐ PÉLDA VOLT. Tehát nem feltétlenül ezt tanácsolom, de megmutatja hogy bármit eltudsz kezdeni későbbi is)

2022. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán.
2022. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!