Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan emberrel...

Összejönnél olyan emberrel aki szappanoperákat néz?

Figyelt kérdés
Sokan elitélik az ilyen embereket mert nem a valóságban él,és szappanoperákat nézni a mai világban full gáz.Ez van a köztudatban.
2022. febr. 6. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Régen mindig néztem őket, emellett ezeken nőttem fel. Manapság, nincs sok időm ilyesmire. Ha férfiként szereti, semmi akadálya, támogatást megkapja tőlem.
2022. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nyelvtanulásra jók a szappanoperák, ha idegen nyelven nézed őket.
2022. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát biztos nem úgy adnám fel a társkereső hirdetésemet, hogy szappanoperanézőket keresek, de ki sem rúgnám a párom, ha kiderül, hogy nézi a Melrose Place-t, a Beverly Hills 90210-et, vagy a Szomszédokat.
2022. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdekelne ez. Nem ezen múlik.
2022. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem éjfélor akarja nézni, akkor semmi gond. Bár engem már nem érdekelnek az ulyen jellegű sorozatok, de toleráns vagyok. Ez még abszolut belefér.
2022. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Én nem, mert szerintem igénytelenség. Lehetne azt az idõt önfejlesztéssel is tölteni.
2022. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

#6:

Jó, mások szerint meg az az igénytelenség, amit te csinálsz.

2022. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez befolyásolja az életét, akkor nem jönnék vele össze. Pl. 4-re, 5-re, stb. haza kell érni, mert kezdődik az xy sorozat, az nagyon zavarna.

Egyébként nem ítélem el azt aki nézi, csak én nem szeretnék a részese lenni.

2022. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Értelme 0 lenne.
2022. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ, csak ilyen médiatartalmat fogyaszt-e és ezen kívül van-e más hobbija. Az, hogy néz 1-2 szappanoperát, de mellette értékesebb, művészibb, fontosabb üzenetű alkotásokat is, és van még más kedves időtöltése is, az nem gond. Ha abból áll az összes szabadideje, hogy Szulejmánt meg Rosalindát néz, és arra a legbüszkébb, hogy tudja 100 epizódra visszamenőleg, mi történt, az nem vonzó, legalábbis nekem.
2022. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!