Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan spóroltok?

Hogyan spóroltok?

Figyelt kérdés

Mire költötök keveset, és mire nem sajnáljátok a pénzt?

Szoktátok vezetni, hogy mire mennyit költöttetek?

Írjatok tippeket :)


2021. ápr. 26. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen nem veszek pl, ruhát, játékot, kacatokat és drága dolgoknál átgondolom, hogy tényleg szükség van-e rá.


Az állataim ételén nem spórolok, és a sajátomon se igazán. Nem veszek luxus dolgokat, de ha megkívánom a kéksajtot vagy a Lindt csokit, akkor megveszem.

2021. ápr. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 Vagyok. Pénzügyeim appban egy ideig vezettem a kiadásaimat, de mindig elmaradt valami, úgyhogy abbahagytam, de jó lenne megint elkezdeni.


Ami az első kommentemből kimaradt, az a szórakozás. Nem szeretem a torrentet, úgyhogy amire szinten nem sajnálom a pénzt, az a Netflix / HBO GO előfizetés. Ezek nem folyamatosak, most pl. egyik se aktív, mert nincs időm, de júliusban megint előfizetek majd a Netflixre.

2021. ápr. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Növelem a bevételem
2021. ápr. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem megyek etterembe es nem rendelek, vagy csak nagyon ritkan, es egyebkent mindent otthon fozok.


olyan eteleket veszek, akikbol lehet nagyobb adagot csinalni, 2-3 napig azt eszem.


nem vasarolgatok csak ugy, ha szukseg van valamire akkor megveszem, probalok turiban is vasarolni.


minden kiadasomat leirom, es honap vegen osszegzem, hogy lassam mire ment az osszeg

2021. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igyekszem főzni vagy legalább félkészt venni (akármilyen rosszul hangzik, szerintem sok félkész nem egészségtelenebb, mint a kajáldás ebéd). Igyekszem a rendelést és a kajáldát a SZÉP kártya erejéig elintézni.

Arra törekszem, hogy visszafogjam az impulzusvásárlásokat.


Ennyi. De ha ezeket tényleg betartom, azokban a hónapokban egész keveset költök.



Semmiből se veszem a legolcsóbbat, minden dolog, amit veszek, jobbnak számító márka (nem elit, de jobb).


Nem lesek akciókat, nem megyek távolabbi boltba, mert ott valami olcsóbb. Sőt, online vásárolok, mert időhatékony, nem kell cipekedni, tömegbe menni, sorban állni.


A kényelmem fontosabb. (Főzni szeretek amúgy, a félkész összeütése meg gyors tud lenni. Ha nen szeretnék főzni, ott is a 100% rendelésre törekednék, de az tényleg drága.)

2021. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fizu 10%-át félreteszem. Volt, hogy minden héten pl.: 50,+50,majd 3*50-es módszert alkalmazva tettem félre pénzt.
2021. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!