Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szoktál magadra jó...

Hogyan szoktál magadra jó kedvet erőltetni mikor minden olyan kilátástalan?

Figyelt kérdés

Egyedül élek Pesten albérletben, a szüleimmel rossz a kapcsolatom, a barátaim mind felszínesek, nem is mondanám őket barátoknak és nincs egyetlen ember sem akivel őszintén beszélgethetnék. Kapcsolatom már több, mint egy éve nincs, de jelenleg nem is vágyok rá. Ma kaptam meg a fizetésemet és teljesen ki vagyok borulva. 270.000ftot keresek, de mire kifizetem az albit, kocsi törlesztőt (kell a munkámhoz autó), rezsit, telószámlát, tankolok stb. Marad kb.100.000ftom, ami tudom, hogy több, mint a semmi, de valójában nagyjából semmire se elég, max.vegetálni. Jelenleg is járok tanfolyamra, fejlesztem magam, de ez is most még csak a pénzt viszi. Tudom és hiszek benne, hogy idővel majd jobb lesz, de ettől még most baromi rossz minden. Azt se tudom mikor voltam utóljára boldog, mikor nevettem egy jót. Szörnyen rossz a kedvem és csak negatív gondolatok jutnak eszembe. Mikor ti ilyen rossznak és kilátástalannak érzitek az életeteket mivel próbáljátok kihúzni magatokat belőle?

26/L


2022. febr. 8. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Őszintén szólva én ilyenkor szoktam betépni, vagy inni egy keményet, aztán játszok...elmegyek a szintén felszínes barátaim közé, de nem zavar hogy azok, segítségre nem számítok tőlük alapból sem, csak hogy társaságba legyek azért...csajozgatok (bár nem tudom minek) általában csak a gond lesz belőle. Vagy simán itthon csinálom egyedül ezeket a programokat :d...általában segít, de másnap ugyan olyan szar a kedvem. 29f
2022. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg olcsóbb albérlet? Merre laksz/laknál?

De egy kis csevegésben is benne vagyok! :) N30

2022. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért erőltetnél magadra jókedvet, ha nincs jókedved?
2022. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maszturbálok ilyenkor és utána becsicsikálok.
2022. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

"Tudom és hiszek benne, hogy idővel majd jobb lesz, de ettől még most baromi rossz minden."


Ha tudod, akkor miért látod kilátástalannak?

Mármint ellentmondasz magadnak.


Figyelj, valahol szegénységben nőnek fel az emberek, tarts ki, és örülj annak, ami van. Főleg ha tudod, hogy idővel változni fog.


Ha jókedvű akarsz lenni, akkor válts mentalitást, értékeld azt amit eddig elértél, és h nem rosszabb helyzetben vagy. Valaki ennek is örülne.

2022. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha nincs jó kedvem akkor nincs. Egyszerűen csak bízom benne hogy jobb lesz, és próbálom azt csinálni amit szeretek, ami jobb kedvre derít. Egy időben az volt a felfogásom, de ha szar napom van néha még most is, hogy érdemes kitartani mert és másnap felkelni, mert az is új esély arra hogy jobbra forduljanak a dolgok. Persze ehhez gyakran te magad is kellesz. Vagy például ha sportolok valamit addig megszűnik a világ számomra, és csak az van amit csinálok, élvezem. Nekem is sok felszínes barátom van, elmegyek velük valahova, erre jók hogy jobb kedvem legyen, másra nem. Ha nem elég a fizetésed, meg kell próbálni jobb helyet találni, vagy ha van lehetőséged akkor külföldre menni. De ha gondolod és van kedved, beszélgethetünk is. 25F
2022. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Káromkodok egy füzetbe.

Písz. ☮

2022. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!