Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gimiben rossz tanuló...

Ha gimiben rossz tanuló voltam akkor neki se kezdjek egy állatorvosinak?

Figyelt kérdés
Igazából valamiért nem megy a tanulás(mondjuk gimiben nem is tanultam) ezért 2-es tanuló voltam.
2022. febr. 9. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem tanulsz, persze hogy nem megy. Kettes átlaggal meg aligha vesznek fel akármilyen képzésre.
2022. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyilván újraérettségizek, úgy értettem.
2022. febr. 9. 17:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha újraérettségizel, miért ne?
2022. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni sose késő, ha össze tudsz hozni emelt biosz szakon 4-est pl és mondjuk kémiából is, akkor felvehesznek. Viszont egyetemen is tanulni kell, meg lesz értelmetlen tárgy is, amit kötelező megcsinálni. Illetve, ha nincs hozzá türelmed, vagy kapacitásod, akkor tényleg ne kezdj neki.
2022. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

A "rossz tanuló voltam" elég tág fogalom.

Tanulási nehézséged van, netán hiányos képességeid?

Lusta, motiválatlan gyerek voltál, aki nem volt elég érett ahhoz hogy céljai legyenek és tegyen érte?

Nem szeretted a tárgyakat, mert mindig bio-kém vonalon mozogtál? Én se szerettem a földrajzot és kettes voltam, de a többiből ennek ellenére jól álltam.

2022. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, egyszerűen sosem mondta senki hogy tanulj. Életemben nem tanultam. Semmit. Már gimi vége fele ha pl nekiálltam ideges lettem.(Ezt értettem nehézség alatt).

És nem mellesleg rossz közösségben voltam mindig, szorongtam.

2022. febr. 9. 18:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel és azzal szeretnél foglalkozni, akkor hajrá. Sose késő tanulni.
2022. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oké, de ez nem így megy azért... Közben el kell tartanom magam meg minden.
2022. febr. 9. 18:25
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Az Ur irgalmazza az allatokat toled.
2022. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a tanulásra kérdezek rá, hanem arra, hogy mi az oka, hogy àllatorvos szeretnél lenni és mi az, amit hajlandó vagy érte megtenni. Ha van cél, akkor a tanulásra is van motiváció. A stresszt mi okozza a tanulàsnál? A jegy?
2022. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!