Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Borderline lennèk?

Borderline lennèk?

Figyelt kérdés

Ha valamivel nagyon megbántanak, akkor képes vagyok kikelni magamból. De ehhez nekem nagyon bántót kell mondaniuk pl. anyám mondja hogy megérdemlem az összes bajom, és bár ne kellene egy jó ideig látnia engem, vagy bár meg se születtem volna, mert velem csak a probléma van.

Ilyenkor én is fennhangon kiabálok, és ajtócsapkodás közepette kimegyek a helységből. Aztán ha sírok, akkor anyám mondja gúnyosan, hogy na sír már.

Nagyon érzékeny ember vagyok.


2022. febr. 9. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz, ne az interneten keress diagnózist
2022. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a "bár meg se születtél volna" pont hogy a nagyon bántó kategória, főleg egy anyától.
2022. febr. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egy idegentől is undoritóan hangzanak, nemhogy egy anyától. Normális hogy rosszul esik
2022. febr. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy csak veled van gond! Ugy gondolom hogy Edesanyad egy mergezo szemelyiseg. Nem irtad neg, hogy mennyi idos vagy? Milyen jegyben szulettel? Ha teheted/ kor jovedelem/ menekulj! Velem is ezt csinalta az Anyukam! Elmultam 50 es meg mindig faj! Menekulj!
2022. febr. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!