Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hívatásszerű masszőrként...

Hívatásszerű masszőrként egyéni vállalkozási formában napi, hány vendég vállalható hosszú távon? Olyan írjon aki ténylegesen masszőr és lényegében csak masszázsal foglalkozik ez a hivatása.

Figyelt kérdés
Egy órás, másfél órás masszázsra gondolva vagy vegyesen átlagosan nézve rövidebb masszázst is hozzávéve. Írd meg milyen masszázs formát végzel nőként vagy férfiként és ha úgy írnád, hogy alkalmazottként dolgozol úgy is érdekelne. Hány éve dolgozol a szakmában.(?) Egészségügyi szempontból érdekelne első sorban mi az ami körülbelül működik, tényleg napi, heti, havi hány vendég. Regeneráció nagyon fontos mit csinálsz ilyen téren, hogy regenerálódsz? Masszázsok között mennyi pihenőt szoktál álltalában tartani? Bármi kapcsolódó észrevételt is nagyon szívesen veszek.

2022. febr. 10. 06:20
A kérdező szavazást indított:
Egyéni vállalkozási formában dolgozok masszőrként önállóan egyedül.
Egyéni vállalkozási formában dolgozok masszőrként több masszőrrel egy helyen.
Alkalmazotti jogviszonyban dolgozok masszőrként akár több masszőrrel egy helyen.
Nem egyéni vállalkozási formában dolgozok masszőrként akár több masszőrrel egy helyen.
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
nekünk 20 beteg van kiírva 5 perc szünetekkel, ami alatt pakolást kell felrakni, levenni , aláíratni , egyébb dolgokat megcsinálni ha van időnk...és még dokumentálni is kellene. Én tényleg szeret(t)em a szakmám, de egyre jobban úgy érzem, hogy kiölik belőlem a munkám szeretetét. Egy futószalag, az ember lelkiismeretesen dolgozik, mert szinte már a legtöbb beteget ismerjük , hiszen sok a visszajáró beteg és nyilván szívünket-lelkünket-energiánkat odaadjuk...én így 7-11-ig bírom és utána az energiaszintem rohamosan csökken....sokszor agyalok rajta, hogy velem van e baj, vagy csak teljesen normális, hogy egy nehéz fizikai munkát végző embernél ez túl sok....én sajnos kezdek kiégni, ami számomra érdekes, hogy nem lelkileg hanem fizikailag....2 ig dolgozok, de amikor hazaérek sokszor még enni sincs erőm, csak bedőlnék az ágyba és bizony kell egy egy-két óra pihenés munka után ahhoz , hogy utána nekiálljak bármi másnak. (házimunka, tanulás stb) Mostanában nagyon sokat gondolkozom rajta, hogy vajon ha egy fizikailag kevésbé megerőltető munkám lenne, akkor is ennyire elfáradnék e vagy tényleg konkrétan velem van a baj és ennyire gyenge fizikai erőnléttel rendelkezem. A vicc az, hogy múltkor a férjem is kérte hogy masszírozzam meg, de konkrétan a kolleganőmet ajánlottam neki, hogy menjen el hozzá maszek , mert nekem itthon már nincs energiám ehhez, és az a durva hogy ezt teljesen komolyan is gondoltam...
2022. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Házhoz járok, napi 4-5x1 óra a jellemző. Néha van 6. is, de addigra tényleg nagyon elfáradok, csak ritkán vállalom be.
2022. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
de jó ezt hallani 2-es. Akkor ha én is elfáradok 7 óra folyamatos pörgés után, akkor talán ez normális. :D
2022. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!