Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan hűdenagy dolog,...

Miért olyan hűdenagy dolog, ha valaki nyugati származású?

Figyelt kérdés

A legtöbb magyar miért csinál maga alá, ha pl. amerikaival, olasszal, hollanddal, belgával, kanadaival, franciával vagy svájcival (mondjuk VV Aurélio is svájci big loool) stb.. találkozik? Ez miért olyan nagy dolog? A legtöbbje teljesen megalázkodik előtte! Pusztán a származása miatt már milyen menő az illető…röhej


És mire fel nézi le a magyar ember a keleti embereket (pl. ukrán, kazah, grúz iráni, pakisztáni, arab, albán, azeri, indiai, kínai, indonéz stb..)?



2022. febr. 17. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Érdekel
2022. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos a magyarok nagyon nagyresze csicska mentalitasu
2022. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

Én csak az itt tartózkodó feketéktől csinálok magam alá, olyan különlegesek :D és jó a stílusuk.

Fehér külföldiek olyan átlagosak hogy amíg nem kezd el beszélni addig azt sem tudod milyen származású, dél-olaszok még komolyak, jó barnák.


A keletiek közül a szlávokat nem szeretem.

2022. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezeknek a VV embereknek nehogy elhiggy bármit is. Az ilyen aurélio, krisztofel,mário ilyenek nem tudom mik vannak... ezek csak közönséges kis c*nyok, akiknek az anyukájuk túl sok argentin szappanoperát nézett és spanyol nevet adtak nekik. Nem beszélnek idegen nyelvet se csak bekamuzzák mert azt hiszik menő. Nem egyszer láttam az utcán a kis lákátos dzsinó ármándót 1000ft os kínai krokodilbőr utánzatú ruhában mászkálni és közben azt kiabálja, hogy ő latin meg olasz. Tehát én nem találkoztam ilyen fajta előítéletekkel mint amit leírsz
2022. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Aurelio nem kamusvájci.


Anyja bajai magyar, apja svájci olasz Lugano-ból.

2022. febr. 17. 19:11
 6/16 anonim ***** válasza:

Én még ezt nem figyeltem meg, pedig rengeteg külföldivel találkoztam más magyarok társaságában. Nincs lenézve a keleti és nem nagy szám a nyugati.

Én jobban is örülök a keletivel való találkozásnak, mert abban van kihívás. Nyugati nyelveken tudok beszélni, keletivel nehezebb közös nyelvet találni és ez izgalmas.

2022. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Majd most nyalni fognak nekünk is, ha megint nyer a FIDESZ, végre elkezdődik valami, amivel eltakarítjuk a hulladékot mindenhonnan.
2022. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7

álmodjál róla, diló.

2022. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

“amivel eltakarítjuk a hulladékot mindenhonnan.”


Mármint téged?

2022. febr. 17. 20:42
 10/16 anonim ***** válasza:
3-as szereti a csukifucsit... Le is pontoztam.
2022. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!