Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan hűdenagy dolog,...

Miért olyan hűdenagy dolog, ha valaki nyugati származású?

Figyelt kérdés

A legtöbb magyar miért csinál maga alá, ha pl. amerikaival, olasszal, hollanddal, belgával, kanadaival, franciával vagy svájcival (mondjuk VV Aurélio is svájci big loool) stb.. találkozik? Ez miért olyan nagy dolog? A legtöbbje teljesen megalázkodik előtte! Pusztán a származása miatt már milyen menő az illető…röhej


És mire fel nézi le a magyar ember a keleti embereket (pl. ukrán, kazah, grúz iráni, pakisztáni, arab, albán, azeri, indiai, kínai, indonéz stb..)?



2022. febr. 17. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
*csokifucsit(10-es voltam)
2022. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedvencem a Ramszesz becenevű az ecseriről,mert ő nem cigó hanem egyiptomi:))


Na Aurélió is ennyire svájci...

2022. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk csak a síkhülyéket nézem le, teljesen mindegy kazah vagy holland, mindkettőnél akad elég ahogy itthon is...
2022. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szeretem a normálisakat, az idiótákat meg nem. Kínaiakkal, oroszokkal sincs bajom. Nem tudtam, hogy a VV-s gyerek félig olasz svájci, és pont Lugano.
2022. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pont letojom , honnan származik.
2022. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Na Aurélió is ennyire svájci..."


Ezt a Ramszesz kamuegyiptmit meg Christopher kubait hagyjuk, ők tényleg kamuk! De van egy rossz hírem:


Hát kisöcskös akármennyire is hihetetlen márpedig Aurélió tényleg svájci! Svájci állampolgársága van és tökéletesen beszéli a Schwyzerdütsch és az angol nyelvet. Apjának valami nagyon gazdag karórabiznisze volt, anyja pedig kint volt prosti (ez nem rágalom ,ezt Aurélió is mondta már a tévében). Aztán nyilván összejárogattak, anyja pedig megtartotta a gazdag üzletember spermácskáját ahogy Roberto Carlos magyar szeretője is megtartotta vagy Maradona olasz szeretője is.


De tudom a magyarok nagy része azt hiszi, hogy az összes svájci öltönyben megy aludni, tökéletesen finom svájci sajtot eszik, tökéletesen finom svájci csokoládéval a pénzét pedig tökéletesen működő svájci bankba teszi. Hát nagyon nem!

márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!