Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan van hogy egy fiú 25-30...

Olyan van hogy egy fiú 25-30 éves korába még sose volt szerelmes senkibe?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
biztos van
2022. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Miben? KorábaN.

Kibe? SenkiBE.

2022. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.

Én egyszer találkoztam egy lánnyal, aki 29 éves volt, és soha senkibe nem volt még szerelmes. Viszonzatlanul sem. Egyszerűen nem ismerte ezt az érzést.

Pedig őt magát is zavarta ez a helyzet, szeretett volna párt magának, családot, gyereket, szóval teljesen hétköznapi vágyai voltak. De nem akart férjhez menni úgy, hogy sosem ismerte ezt az érzést.

Sajnáltam őt, mert egy jólelkű, tisztességes lány volt.

2022. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van. Például én. Csak múló fellángolásaim voltak, amik hamar elmúltak. A mai fogyasztó társadalomban elég nehéz olyan lányt/nőt találni, aki képes bármilyen komoly érzelmet beindítani bennem.
2022. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 40 vagyok de soha nem voltam szerelmes . fél év és az érdeklődés is megszűnik , ha jó vele a szex akkor max egy év
2022. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létező jelenség, aszexuálisnak hívják ha jól tudom.
2022. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!