Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy tegnap délután óta 4...

Az hogy tegnap délután óta 4 ismerősöm láttamozta messengeren amit írtam és nem válaszolt, arra utal hogy sz*rba se vesznek?

Figyelt kérdés
Meg hogy utálnak. Nem lenne jobb ha a Messenger inkább ki se jelezné hogy a másik látta?
2022. febr. 20. 07:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Fél nap alatt nem kaptam senkitől egy üzenetet se ez nem durva?
2022. febr. 20. 07:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit írtál nekik?
2022. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokmindent, mindenfélét főleg magammal kapcsolatos dolgokat
2022. febr. 20. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka csak van. Ha nem írnak neked ad1: Lehet, hogy elfoglaltak és nem érnek rá, ad2: Le akarnak koptatni téged, mert ritkítani akarják veled a kontaktot. Ha ez utóbbi, akkor ne koslass utánuk szerintem.
2022. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül az állhat a háttérben, hogy számba sem vesznek. Az is lehet, hogy miután megnyitották, látták, hogy esetleg sokat írtál, vagy úgy és olyanról, amire nem volt kedvük és/vagy idejük rendesen válaszolni.

Ha esetleg tényleg lekoptatás szándékából nem reagáltak, akkor szerintem se írj nekik, minimum egy jó darabig.

2022. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nalam le tiltotza a messenger h masok tudjanak valaszolni lol
2022. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Aki nem tud neked írni, annak kell ezt megcsinálni:



App ikonra hosszan nyomunk -> alkalmazás infó -> tárhely -> adatok törlése.



Vagy újratelepíteni a messengert.

2022. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!