Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért társadalmi elvárás...

Miért társadalmi elvárás szeretni a kutyákat és a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Annyira hogy szinte gyökérnek nézik azt aki nem szereti őket, ha nem szeretettel áll hozzájuk
2022. febr. 20. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem érzem hogy az volna
2022. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell foglalkozni idegenek véleményével ? Én ki nem állhatom a gyerekeket, a kutyákat mondjuk imádom és többre is tartom őket a kölyköknél. Leszarom kinek tetszik és kinek nem.
2022. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretem a gyerekeket és a kutyákat is. Gyerekem van, kutyám nincs. De mégse éreztem ilyet soha, hogy ez társadalmi elváras lenne.


Azt viszont érzem, hogy azok akik nem szeretik, ne vállaljanak se gyereket, se kutyát, mert a gyereknek és a kutyának is joga van egy olyan szülőhöz, gazdihoz, aki szereti őket. A bántalmazasrol nem is beszélve.

2022. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nincs ilyen társadalmi elvárás.

Viszont az kifejezetten civilizáció kérdése, hogy a nálunk gyengébbeket, nekünk kiszolgáltatottakat ne bántsuk, legyen az gyerek, állat, rokkant, idős,... bármi.

De szeretned nem kell, az nem elvárás.

2022. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
5-ös, szegénykém. Nagyon sanyarú gyerekkorod volt, igaz?
2022. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
10.27-kor válaszoló, pszichológusnal jártál már? Lehet hogy tudna segíteni.
2022. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
:) Előző voltam. Jöhet a többi troll is oltani.Én egyiket sem szeretem.Ez van "szegénykém".Azt szeretek vagy utálok amit akarok...A kérdés is erről szólt.
2022. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Még jobban sajnállak... Depresszió.
2022. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

“A kutya és a gyerek imádok be*aphatják.”


Ezért a mondatért ment is a piros kéz. Nem ezért, mert nem szereted a kutyákat vagy a gyerekeket, hanem mert egy kultúrálatlan barom vagy. Menj el pszichiáterhez, ha ennyire frusztrált vagy.

2022. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
A 7-es is egy elmebeteg...Menjek agyturkászhoz mert nem szeretem a kuttyokat meg a rajkókat... Nevetségesek vagytok.A kérdezőnek igaza van,hogy kitette a kérdést.
2022. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!