Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért társadalmi elvárás...

Miért társadalmi elvárás szeretni a kutyákat és a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Annyira hogy szinte gyökérnek nézik azt aki nem szereti őket, ha nem szeretettel áll hozzájuk
2022. febr. 20. 09:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Engem inkább az érdekel, hogy vajon miért érdekel bárkit a társadalmi elvárás.
2022. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

“A 7-es is egy elmebeteg...Menjek agyturkászhoz mert nem szeretem a kuttyokat meg a rajkókat... “


Értelmi fogyatékos vagy talán ? Senkinek nem az a baja veled, hanem a belőled áramló negativizmus

2022. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6%
Előztő voltam.Engem tök nem érdekel mások véleménye h. nem szeretem a vaukat meg a büdös kölköket...De látod hogy kifakadtak egyből itt páran...A sok tompika.
2022. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Hát gyerekek. Kultúra és intelligencia. Ennek a hiánya látszik az 5-ös és a 11-es válaszolon, akik valószínűleg egy és ugyanazon válaszoló. Ez egy tök egyszerű kérdés volt, intelligens hozzászolasokkal, de jön egy "belap.hatja" barom, akinek valószínűleg szánalmas az élete, és itt éli ki a frusztráciojat.


Akik szeretik az állatokat és a gyerekeket, írtak ilyen választ azoknak, akik nem szeretik őket?


De nem baj. Karma tudod.. Ami téged valószínűleg már ukolert. Épp ezért szerintem is keress egy jó pszichológust. 😉 Szegénykém.

2022. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
13-as egy tipikus fa*zláma.Ha nem vagyok oda egyikért sem,azzal nem bántok meg semmit.A feltett kérdésre válaszoltam csupán.A válaszokból is lejön,hogy a feltett kérdés jogos,mert egyből betámadtak a kutya és gyerekbu*ik...
2022. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%

A gyerekvállalás a jelenlegi társadalmi berendezkedesünkben kb egyet jelent azzal, hogy normális életet élsz, nincs veled semmi gáz, beleillesz a közösségbe. Ha nem akarsz gyereket, vagy ha nem szereted őket, akkor kilogsz a sorból, valami baj van veled, ez pedig kényelmetlenül érinti az embereket.


A kutyák meg mindenki kedvenc állata, nagy körülöttük a kultusz, ők "az ember legjobb barátja" szval ha nem szereted őket az akkora inzultus, mintha szembe köpted volna valaki anyját.


Mindkettő lényegében annyi, hogy ellene mész a csoportmentalitásnak.

2022. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kell szeretni őket, csak ártani ne árts nekik.
2022. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%

A kutyákat nem szeretem.Gyerekeket meg csak azokat szeretem akik a saját családunkban vannak.Idegenek gyerekét csak akkor viselem el ha kedves, okos, jól viselkedik, és az sem árt ha szép kisgyerek.

Szerintem mindenki rühelli mások neveletlen, rossz, buta, csúnya gyerekeit.Viszont ez tényleg olyan téma, amit nem illik kimomdani.

2022. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!