Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg éri bele vágnom, ebbe az...

Meg éri bele vágnom, ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem tisztel senki,lekezelően beszélnek velem,meg kisgyereknek neveznek,ezért akarok Edzésekre Járni,és fejleszteni magam,(Nem nekik akarok meg felelni,hanem magamnak) és kiskorom óta oda vagyok a küzdősportok ért,


Keményebb leszek ha edzésekre járok

Illetve tisztelni fognak engem is,azok az emberek akik kisgyereknek és gyengének neveznek


2022. febr. 23. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen. És az is segítene, ha megtanulnál helyesen írni, mert a nagybetűk összevissza használata meg az igekötők és határozóragok különírása rohadtul idegesítő, és azt sugallja, hogy a 8. osztályod már valószínűleg nincs befejezve...
2022. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve tisztelni fognak engem is,azok az emberek akik kisgyereknek és gyengének neveznek"

Akkor mégiscsak másokért csinálnád, nem magadért...

2022. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes járni, viszont a fennmaradó idődben tanulj helyesírást is, hogy senkinek se legyen oka beléd kötni.
2022. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mobilomba a kisegítő alkalmazástól van,de bocsánat orvosolni fogom ezt is
2022. febr. 24. 07:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Mielőbb.

Ne a mobilod döntsön helyetted.

2022. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Senki nem fog jobban tisztelni, csak te magad.

Ha valakit megversz a tiszteletért, akkoris te szívod meg.


Edzeni azért kell, hogy TE jobban érezd magad tőle.

2022. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!