Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt osztálytársaim akikkel...

Volt osztálytársaim akikkel nem tartottam iskola óta a kapcsolatot, ha találkozunk magáznak?

Figyelt kérdés

Több általános iskolai osztálytársammal találkoztam az elmúlt napokban. Én köszöntem hogy szia, ők meg jónapot. Se én nem vagyok "nagy ember", sem ők. Én egy cégnél dolgozom, ők vállalkozó fia, pénztáros, bolti eladó. Nem voltunk jóba, de haragban sem. 9 éve végeztünk.

Nem hiszem, hogy nem ismernek fel.


2021. szept. 20. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magáznak.
2021. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik ők igen.


Akivel eddig összefutottam az utcán volt osztálytársaimmal, mi tegeződve köszöntünk.

2021. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó hülyén tettem fel a kérdést. 😅

Szóval a kérdés, hogy normális, és nekem is magázni kéne őket?

2021. szept. 20. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 9 éve végeztétek el az általánost, akkor 24 év körül lehetsz, úgy meg szerintem nagyon fura, hogy magáznak.
2021. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
én már 0-99 mindenkiek jó napot kívánok , szia hello olyan buszis
2021. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is "lemagázott" 30 körül egy általános iskolai osztálytársam telefonon, akivel általános óta nem beszéltem, de gyakorlatilag az iskolában sem sok közünk volt egymáshoz. Igaz, ő úgy hívott fel engem, mint hatósági személyt. De ritka nevem van, és ezen a településen több mint valószínűnek kellett lennie számára, hogy ez az xy ugyanaz az xy. Azt hittem, ennyire nem emlékszik rám, hogy még névről sem jutott eszébe, hogy az osztálytársa voltam. Rákérdeztem, de, emlékezett. Úgy meglepődtem, hogy csak annyit tudtam mondani zavartan nevetgélve, hogy "hát akkor tegezzél már". Mondta, hogy jó, és onnantól tegezett. Nem tudtam meg, miért indított magázva. Lehet, hogy azt hitte, én nem emlékszem majd rá, vagy hogy ilyen "hivatalos kapcsolatban" elvárnám tőle, és csak udvarias akart lenni.

Az furcsa, hogy téged többen is magázni kezdtek. Mégiscsak arra hajlok, hogy nem ismernek fel.

2021. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy azért magáz mert hülye sznob, vagy azért, mert nem ismert rád.

Legközelebb szólj rájuk, hogy vegyék már észre magukat.

2021. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!