Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mindennek vége, megtapasz...

Most mindennek vége, megtapasztaljuk, amit a szüleink, nagyszüleink? Eddig élhettünk?

Figyelt kérdés

Egész huszas éveimet végigtanultam. Külföldön minimális mértékben jártam, élményeket minimális mértékben szereztem. Az elmúlt kb 1 évben végre kezdett beérni a tanulás gyümölcse és végre kezdtem azon kívüli célokat kitűzni, elérni, mint például kisebb utazások, sport.

Azt hittem, nyugalom lesz, jól fizető területen dolgozom, ostromolnak a HR-esek és fejvadászok.


Erre hajszálnyira van a világháború, vagy ha nem is, egy orosz támadás!


A biztonságban való bizalmam alapvetően megingott. Most nem a kényelmes munkahely és a kertesház a célom, hanem nem tudom, pár hónap múlva éhezni fogok vagy halott leszek.

Most még kevésbé látom célját a tanulásnak, semmit se érek vele egy világháborúban és nem élvezhettem az életet, amíg lehetett volna.


2022. febr. 25. 22:45
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

11


Nekem jó ismerőseim vannak, akik a Délszláv háborúból menekültek.

2022. febr. 25. 23:15
 12/39 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor csinálni kell tovább a mindennapjaidat. Fiatal vagy még de majd rájössz.
2022. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

13



Amíg tudom...

Mire jövök rá majd?

2022. febr. 25. 23:17
 14/39 simad ***** válasza:
8%
10 es hát az a baj hogy féltik a tyukszaros életüket xddd szarral huggyal kivan szúrva a szemük.
2022. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
5%

Az a szomorú, hogy a kétezres évek óta történő válságoknak, konfliktusoknak az országok között, a vírusnak egyetlen sz...keverő állam - , vagyis inkább kontinens az okozója, ami nem Oroszország, sem Kína!

Ezek addig nem nyugszanak, míg ki nem robbantanak mégegy világháborút és ők nem lesznek a világ egyetlen urai!

2022. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Végülis az Éhezők viadalában is ott élnek emberek...
2022. febr. 25. 23:48
 17/39 anonim ***** válasza:
87%

Szüleid, nagyszüleid? 80 vagy?

Nekik vége lett az életüknek, azért lett gyerekeik meg unokák?

2022. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Szerinted olyan vidám volt nekik átélni a II. Világháborút?

Na erre gondolok..

2022. febr. 25. 23:56
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ennyire ráparázni erre már most. Egy esetleges harmadik világháború az egész emberiség végét jelentené. Egyik nagyhatalom sem lehet annyira elmebeteg, hogy saját magukat is kicsinálják.
2022. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
74%

19# nem volt vidám. De ki mondta neked, hogy a te életed vidám lesz? Ki adott neked arra ígéretet, hogy te boldog leszel? Hm?


Egyébként pont a legjobb példát pedzegeted. Jópár hollywoodi vízió szól arról, hogy van egy szűk, gazdag réteg, érinthetetlenek, és a világot zsigerelik és szórakoznak az embereken akiknek alig van kaja, és puritán körülmények között élnek, ölik egymást.

Talán a filmekkel szoktatnak bennünket hozzá a gondolathoz, így tulképpen saját szemünkkel már láttuk. Elvenni a plebstől az emberi mivoltját.

Két évtizedes sci-fi a Különvélemény, ma a valóság: pl. az ehhez hasonló kezdeményezés hová vezet? [link]

Sokéve kiépítették nálunk is a szirénás jelzőrendszert, ez próba -hangzik el minden hónap első hétfőjén 11 órakor. Vajon a szeretet és jószándék vezérelte a szirénák telepítését és puszta véletlen, hogy most mi van?

Két évet éltünk egy ránk engedett vírus fogságában, ahogy cseng le az omikron vagy mi, kezdődik a következő, talán a fő műsorszám.

2022. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!