Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mindennek vége, megtapasz...

Most mindennek vége, megtapasztaljuk, amit a szüleink, nagyszüleink? Eddig élhettünk?

Figyelt kérdés

Egész huszas éveimet végigtanultam. Külföldön minimális mértékben jártam, élményeket minimális mértékben szereztem. Az elmúlt kb 1 évben végre kezdett beérni a tanulás gyümölcse és végre kezdtem azon kívüli célokat kitűzni, elérni, mint például kisebb utazások, sport.

Azt hittem, nyugalom lesz, jól fizető területen dolgozom, ostromolnak a HR-esek és fejvadászok.


Erre hajszálnyira van a világháború, vagy ha nem is, egy orosz támadás!


A biztonságban való bizalmam alapvetően megingott. Most nem a kényelmes munkahely és a kertesház a célom, hanem nem tudom, pár hónap múlva éhezni fogok vagy halott leszek.

Most még kevésbé látom célját a tanulásnak, semmit se érek vele egy világháborúban és nem élvezhettem az életet, amíg lehetett volna.


2022. febr. 25. 22:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
69%
HA tudnád Oroszország miért támadta meg Ukrajnát NEM fosnál, de mivel senki nem mond el senkinek semmit, senki nem tud semmiről: NEM, Oroszország nem fog megtámadni egy NATO-s államot, ő pont hogy tart tőlünk, mert nagyobbak, erősebbek vagyunk, azért támadta meg Ukrajnát, mert az beakart lépni a NATO-ba, számára fenyegetés a NATO, nem jó kedvéből háborúzik most Ukrajnával(Ettől még nem helyes persze, sosem lesz az!!!). Úgyhogy ne aggódj, magad miatt nem kell aggódnod, inkább az ott élő civilekért aggódj.
2022. febr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
96%
#22-es vagyok. Azt azért hozzátenném, hogy Ukrajna és Oroszország már egy ideje összetűzésben vannak, volt ott elég előzmény, hogy idáig fajuljon a dolog(Sajnos). Nem lesz itt világháború.
2022. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
20%
21. Angyalfoldon laksz a Gyongyosi kornyeken? Evekig dolgoztam ott, mindig megborzongtam a szirenatol hetfonkent. Es meg azota is van? Hihetetlen. Mar persze ha ott laksz
2022. febr. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, nem lesz ebből világháború, egymás között elintézik, ha annyira bele akartak volan szólni nyugatról már megtették volna.
2022. febr. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a mostani orosz - ukrán konfliktus sokáig fog elhúzódni, mint annak idején a délszláv háború. Nem fog tovább terjedni, de gazdaságilag lesz hosszantartó hatása.

Ukrajna egy haldokló bolygó... ott vége a jövőnek, totál szét lesz marcangolva gazdaságilag...

2022. febr. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
25%
Vh nem lesz, az túlzás volna. Az emberiség eléggé megtapasztalta már ezen borzalmakat annyira, hogy ne menjen bele. A polgárok se akarják, nem tudnának katonákat besorozni. Meg mire fel??? Ukrajnát támadták meg, nem minket. Max a NATO csapatok vonulnak ki, de a NATO nem = az országgal. Ha tag vagy, akkor ki kell menned, ha azt mondják, de a honvédséget nem keverik bele.
2022. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
30%
Igen, csak Angyalfoldon van amugy molari jelzés, meg akkor még minden ember fosik is tőle, ja
2022. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
78%

Az első NATO válaszcsapás után már nem kell kételkedni a világháború tényében. Ezt világossá tette Putyin is.

Az meg hogy például Franciaország fegyvereket küld Ukrajna részére... Hát, minimum játék az oroszlán bajuszával.

1939 szeptemberében sem mondta még ki senki, hogy ez egy világháború. De utólag legtöbben ezt tekintik a kezdetének. Persze az egy másabb helyzet volt, minden évben volt valami Európában.

Ma, amikor évek óta béke van nagyjából a kontinensen, annyira távoli emlék a világháború, hogy talán meg is kopott, elfelejtődött.


Összefoglalva: igenis egy hajszálnyira vagyunk a világháborútól. NATO tagként jók az esélyeink, de meglehetősen rossz helyen vagyunk.


A fenti az főleg spekuláció. Ami tény viszont, hogy a szomszédunkban háborús konfliktus zajlik. És szemben a délszláv konfliktussal, ebben az esetben az egyik fél atomhatalom.

2022. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

26


Pont ezeket gondoltuk az orosz-ukrán háborúról is, mégis megtörtént.


28


Na pont ez az.

Én is azon gondolkoztam, hogy az I. illetve a II. világháború előtt se gondolták az emberek, hogy most világháború lesz, aztán tessék.



Szerintem lesz és csak nagyon kevés helyen fogják bevetni magát az atomot.

2022. febr. 26. 09:28
 30/39 anonim ***** válasza:
33%

Amíg megy rendesen az agymosás, bármikor kitörhet a háború.

Lásd nálunk: nincs tisztességes igazság szolgáltatás. Korrupció.

Legtöbb helyen nincs halálbüntetés.

A politikusok, vezetők hatalomvágyók, ők találják ki a szabályokat, csalásokat

2022. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!