Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim szűz...

Nincsenek barátaim szűz vagyok. Miért nem akar nekem segíteni senki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden:Fiú vagyok, Békés megyei, Gimibe nem engettek a szüleim, az iskolában rendszeresen vertek, nincsenek barátaim szűz vagyok. Soha nem volt még barátnőm. Nagyon szeretnék iskolába járni, iskolához túl idős vagyok. Villanyszerelőként dolgozok. Nagyon nehezemre esik a beszélgetés, soha életemben nem beszélgettem lánnyal, a szüleim nagyon nehéz esetek. Nem tudtok valami tanácsot. Már az öngyilkosságon gondolkozok. Csak soha senki nem akar velem beszélgetni, azt meg egyből számonkérés rajtam amikor 0-24 szemétkednek, meg hazudnak a pofámba. Nem vagyok csúnya. Mindig lekoptatnak pedig még életemben nem volt senki akinek elmondhattam volna mi a bajom

2022. febr. 26. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Menj el pszichológushoz, ez már az az eset. Vagy egy prostihoz, ha a szüzesség zavar ennyire.
2022. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki feltételekhez köti a kapcsolatotokat, az nem való hozzád. A beszélgetés ingyen van, nyugodtan beszélj arról, ami zavar téged. Sokan vagyunk, megértő fülekre találhatsz itt. Sára/Bp
2022. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el otthonról, bérelj, ha másra nem telik, akkor legalább egy szobát, de ha jól keresel, akkor egy lakást, lányokat akár az utcán vagy szórakozóhelyen, tömegközlekedésen is le lehet szólítani, illetve társkeresőkön. Csak rajtad múlik. És az iskolához soha nem vagy túl idős, iratkozz be felnőttképzésre gimnáziumba vagy technikumba. Ott is lehetnek korodbeli lányok. Ha van rá pénzed (de jó sok kell), menj pszichológushoz.
2022. febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezd olyan lányokkal akiktől nem akarsz komoly kapcsolatot, mert mondjuk rokonok vagy csak szimplán nem tetszenek valamiért. Próbáld meg velük a társalgást, főleg hallgasd őket meg és ne bántson ha nem akarnak beszélgetni veled , mivel így hogy neked sem tetszenek nincs vesztenivalód.


Később rá fogsz jönni hogy ugyanolyan beszélgetni egy lánnyal mint bármilyen emberrel, nincs bennük semmi extra, semmi több, ők is csak emberek. Ja és legyszi nyugodj meg, nem vagy meg idős van időd, de ettől függetlenül ne húzd sokáig. Minden nap tegyél egy apró lépést, hogy könnyebben menjen az ismerkedés.


Gondolj arra ez is csak valami amit gyakorolni kell. Biciklizni sem tudsz rögtön, mindenhez idő kell. Ha gyakorlod menni fog. Pár hét pár hónap és szuper társalgó leszel hidd csak el. Csak tegyél érte kérlek, Én szurkolok!

2022. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem ne fektess ennyire nagy hangsúlyt arra hogy még nem beszéltél lánnyal, hiszen ahhoz adott helyzet is kell. Tudom más leírni meg megvalósítani, de először gondold végig te milyen vagy és milyen párt szeretnél. Keress ehhez hasonló helyeket ahol tudnál szabadidődben szimpatikus lányokkal ismerkedni.(például ne bárokba menj, hanem könyvtárba, előadásokra, a közös érdeklődés összehoz)

Sajnálom hogy ilyen vacak fiatal korod volt, de tanulni mindog tanulhatsz, rengeteg ingyenes online kurzus, tananyag lehetőség van, az is nagyon hasznos ha tudsz nyelveket. Keress kikapcsolódásnak valami elfoglaltságot, olvass, zenélj, rengeteg kreatív tevékenység van (rajz, festés, makettezés stb) fejlesztd magad ha van lehetőséged.

Egy másik jó opció az edzés, vagy valamilyen sportolás, ettől megnő az önbizalmad, lehet összebarátkozol valakivel aki szintén odajár, csomó előnye van.

Másrészt, ha van lehetőséged, gondold át a terápiát. Nem kell bolondnak lenni hozzá, ahogy azt sokan hiszik, elmondhatod ami zavar és kapsz segítséget. A családi háttereddel meg a gyerekkori, párkapcsolati dolgokkal kapcsolatban is tudnak segíteni, ami nem csak gyógyszert jelent, hanem technikákat amivel könnyebb továbblépni.

Összességében: te vagy a prioritás! Foglalkozz magaddal, szeresd meg magad, gyüjts önbizalmat, keress hobbikat, gyógyítsd meg magad mentálisan és találkozz másokkal. Lehet hogy nehéznek tűnik, de nagyon megéri, te vagy aki elsősorban tud ezen segíteni. Ha ez meg van, sokkal könnyebb lesz párt is találni :)

Sok sikert!

2022. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
www.rosszlanyok.hu
2022. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem beszélgetsz, akár levelezz, itt is van ismerkedős részleg, vagy ott a Moly levlezőtársat keresek részlege, simán elhet lányokkal is levellezni, később akár taalálkozni ha úgy alakul.
2022. febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Irj istán p_g_e_f
2022. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!