Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akiknek nincsenek barátaik!...

Akiknek nincsenek barátaik! Ti nektek mivel telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy, hogy túl unalmas? Vagy egyáltalán mit ér az élet, ha az embernek nincsenek emberi kapcsolatai? Eleve magányos típus vagyok, tehát elvagyok egyedül, de néha már úgy érzem, hogy begolyózok, mert néha nekem is kéne a társaság. Mit lehet ezzel kezdeni? 18/F

2019. dec. 12. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Menjél kocsmába!
2019. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked is kéne a társaság, akkor talán menjél társaságba! Nem is értem a kérdést! Találkozzál az iskolatársaiddal, menjél konditerembe és ott beszélgess is, csatlakozz valami sport (labdajáték, túra, tánc) klubhoz, sétáltass kutyát, iratkozz be nyelvtanfolyamra, képzőművész körbe, vagyis élj!
2019. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanannyit ér az élet, mint barátokkal.
2019. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Dolgozok és hazajövök, ez a körforgás megy nap mint nap. Van egy lány is, aki tetszik, és már régóta szeretne velem találkozni, de hát nem véletlenül nincsenek barátaim. Ha találtam megoldást, szólok.
2019. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Attól, hogy nincsenek valakinek barátai, az nem azt jelenti, hogy magányos.


Számomra nyűg az átlag vulgáris emberek társasága.


Vannak ismerősök, üzleti partnerek, 4 alkalmazottam (saját vállalkozásom van és egy csapatot alkotva alkotunk - de személyiség teszt is volt a felvételkor, magukat az embereket is agyon elemeztem),

no meg ott a család.

Párommal pedig jól érezzük magunkat.


Az a te bajod, mint a legtöbb közönséges embernek:

Nincsenek hobbijai, nem értenek sok mindenhez (vagy semmihez), nincs érdeklődésük dolgok felé. Legtöbb csak létezik s él napról napra.


SOHA nem unatkoztam, mindig feltaláltam magam, ha egyedül, ha mással is voltam.


Huszonévesen jelenleg a napjaim telnek:

Korai kelés, torna, biciklizés, vállalkozás(hobbim a munkám), párommal kávézó vagy csak egy kis séta, itthon befekszem kádba és vázlatolok projektekkel kapcsolatban, vacsi együtt, pihizünk (és huncutkodunk)


Hétvégéken pedig kiruccanunk pl fürdő, bicikli túra, snowboard, látogató, vagy csak séta a tó mellé/erdőben...stb

Vagy együtt alkotunk pl saját bútoraink - mind egyedi, sokan azt hiszik vettük, míg el nem mondjuk.


Keresd meg önmagad s igényeidet.


Mindenkinek más-más az ideális.

2019. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Munka, aztán itthon vagyok. Játszok, filmet nézek és a hobbijaimmal foglalkozok. És még nem unom, nem vagyok magányos.
2019. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1-2 olyan barátnőm van, akivel kéthavonta egyszer beszélek, és kb évi egyszer találkozom, de sosem unatkozom. Sőt, én még csak részmunkaidőben dolgozom!

Mégsem unatkozom sosem. Napi kb 3-4 órát foglalkozom a munka dolgokkal, aztán elintézem a háztartást, főzök minden nap...stb. És sok idő jut a hobbikra. Utazásokat tervezek a párommal, mindent alaposan átnézek, ami a hobbimhoz is kötődik (fotózom). Jó időben hétvégente elugrunk teniszezni vagy túrázni a hegyekbe. Évente 3-4x nagyobb utazás. Mondjuk anyagi gondjaink nincsenek, így nem nehéz lefoglalnunk magunkat.

2019. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban most tanulással az egyetem miatt, egyébként a párommal és munkával. Nincs időm ezen siránkozni. Azért nincsenek igazán barátaim, mert az egyetemen nagy a rohanás, csak felszínes dolgok alakulnak ki, a gyerekkori barátaimmal kb évente egyszer találkozom, a “legjobb barátaimnak” mondott egyedek meg teljesen kifordultak magukból, mérgezővé vált a barátságuk, úgyhogy szép lassan leépítettük egymást. Tehát most nincs senki olyan, akivel baráti programjaim lennének, bár őszintén szólva nincs is időm rá.

18 vagy, gondolom továbbtanulás/munka előtt, úgyhogy ez kösse le most a figyelmed, esetleg találj valami jó hobbit, legyen az sport/művészet/technikai dolgok.. bármi. Ne unatkozz!

2019. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

5/8 anonim,


Szerintem te az a fajta vagy, aki rá akaszkodott egy idősebb sikeres pasira, és most veri a nyálát, hogy mennyire kreatív és számottevő. Projekt tervek? 1: ha jól mennének a projektek szarnál te bútort csinálni 2: ha ennyire ráérsz, akkor valószínűleg nem te vagy számottevő a családban 3: vagy friss diplomás vagy, vagy ott hagytad 4: saccolnék, a pasid 38 és negyvenöt között van, és csak csini kis de neked kell neki igazán. De jó is ez így, hiszen legalább úgy érzed valamiért fontos vagy. Ne verd a nyálad, hogy milyen sikeres és pozitív vagy, mert így mindenki tudni fogja, hogy szart sem teszel érte. Puszi pacsi

2020. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!