Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megy valamire egy jó ember a...

Megy valamire egy jó ember a jóságával,ha nincs párja,nincsenek barátai és nem érti meg őt senki?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy senkit nem érdekel és nem is értékeli hogy jó vagyok.Semmire nem megyek a jóságommal.

2020. jún. 12. 23:16
A kérdező szavazást indított:
Ér vele valamit
Nem ér vele semmit
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu, akkor fordíts rajta, légy vagányabb.
2020. jún. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Semmi köze a jóságnak ahhoz, hogy van-e bárkid is.
2020. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "jó vagyok"? Mennyire hasznos önmagadnak és másoknak? Ne jó legyél hanem fontos, akire szükség van.
2020. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig maradtam szűz amíg ragaszkodtam ehhez a "jó" dologhoz. Ha nem értékelik a nők akkor utána ne panaszkodj annak ha kihasználják őket.
2020. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őssejtdonor és véradó vagyok, anyagilag és máshogy is támogatok állatmentő egyesületeket, segítek tűzoltóknak, kórházi dolgozóknak, plüss gyűjtök a kórház gyerekosztályának, menhelyről fogadok örökbe állatot, stb..


Senki le se szarja a pofámat, 5 éve rohadok egyedül.


De a kettőnek semmi köze egymáshoz, nem azért segítek szinte mindenben, amiben tudok, hogy ezt más elismerje vagy viszonozza hanem hogy én teljesebb lélekkel feküdjek le az üres ágyamba, hogy igen, megtettem, amit tudtam, és ez jólesik. Magamnak esik jól.

2020. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lala777 ***** válasza:
Ne hagyd hogy elveszett legyel a vilagban. Mert mindenki tud jo lenni es rossz is. Sot ha csak igy nezzuk akkor csak ketfele ember letezik; Jo es a rossz. Ha igy elsz akkor elfogod magadban konyvelni hogy a vilag egy nagy csalodas es vagy te vagy a Jo vagy te vagy a rossz. Olyan nem lesz hogy valaki olyan mint te. Ugyanugy a rossz ember is lehet kedves es a Jo ember is lehet goromba neha.
2020. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!