Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz magadban, ha...

Mit gondolsz magadban, ha látsz egy erősen elhízott embert?

Figyelt kérdés

164cm vagy és 91kg, tudom ez rengetek, sajnos nagyon későn kaptam észbe, de próbálok tenni ellene, december eleje óta lement 6kg (97 voltam). Elég kevés ment még le, de én ennek is örülök. Viszont rengeteg bántás kapok miatta főleg ismerősöktől, de gyakran idegenektől is. Folyton kérdezgetik, hogy "jön a baba?" az utcán, buszon is. Úgy érzem sokszor megvetően néznek rám. A főgond, hogy én sokáig ugyanannak az 50kgos lánynak éreztem magam, mint aki régen voltam, de már tudom, hogy ezen sűrgősen változtatni kell az egészségem érdekében.

Ti mit gondoltok mikor az utcán vagy bárhol láttok egy duci embert pl.biciklizni? Van gúnyos megjegyzés a fejetekben? Egy "kedves" ismrősöm nem rég megjegyezte, hogy ha ő így nézne ki gyűlőlné a testét és inkább fejbe lőne magát. Hogyan kellene az ilyen bántásokra reagálnom?


2022. febr. 27. 15:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%

Nem bántásból, de dupla súlyod van kb a magasságodhoz. Ezt nem ducinak nevezik.

Nem vetted észre? Bocs, de inkább nem írok semmit erre..

2022. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Én 170cm vagyok és 125kg-ról indultam.

Soha életemben nem kaptam bántó megjegyzést, pláne nem ismerősöktől. Bár én erősen pozitív beállítottságú ember vagyok amúgyis, de tényleg soha nem vettem észre ,hogy bámulnának a súlyom miatt stb

Erősen tetovált vagyok, maximum azért néztek 🤣

Pedig én nyíltan vállaltam mindig is magam. Bulizni jártam, fesztiválokra, strandra. Pasiztam is mindig rendesen, de soha sem kaptam rosszalló megjegyzést.

Nem kell velük foglalkozni...ennyi

Mindenki foglalkozzon magával és a saját életével . Ha az ismerőseid, barátaid tesznek gúnyos megjegyzéseket akkor viszont érdemes lenne elgondolkodnod azon milyen emberek is vannak körülötted...

Aki nem támogat és ilyeneket mond hogy megölné inkább magát stb azt szó nélkül hagynám a pics.ába

Nekem van egy 6 hónapos kisfiam, császároztak is , ezért kezdtem életmódváltásba.

Én aerobikra is járok, edző terembe is. Soha nem néztek ki sehonnan. Mindenhol segítőkészek.

Ne add fel és ne hallgass ilyen idióta emberekre.

Csak a pozitív dolgokra és emberekre koncentrálj

2022. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Hogy úristen, mennyire tönkretette azt a testet. Nincs bennem ellenszenv a kövérekkel szemben, de nem tagadom, kudarcnak érzem az elhízást. Olyan, mint egy lerohadt épületet látni, amit senki sem szed rendbe.
2022. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#1 "Nem bántásból, de" Az ismerőseim is mindig ezzel kezdik, hogy nem bántasból, de...aztán megbántanak. Ne írd le, hogy nem bántásból, ha a megbántás a célod.
2022. febr. 27. 15:21
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Gúnyos megjegyzés nincs a fejemben, csak sajnálat.
2022. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

A gyakorit azonnal felejtsd el és ne itt kérj támogatást mert itt sokan már csak azért is belerúgnak a másikba és itt nem támogatást kapsz hanem lehúzást.

Főleg úgy hogy a válaszolók nagy része a fotelból, chipset zabálva írja a nagy okosságokat.

Szuper hogy elindultál egy nagyon jó úton. Csak erre koncentrálj és az olyan emberekre akik motiválnak.

Minden mást és rosszat engedj el és ne is figyelj rájuk.

Hidd el le szarják az emberek hogy ki milyen a való életben. Főleg hogy ha kint bicikliznél észre se vennének az emberek mert mindig fejjel benne van a telefonjában

Ha motivációra van szükséged lépj be facen a Fogyjunk Együtt egymásért csoportba. Ott mindenki kedves, van közös torna és segítőkészek

2022. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%

nekem volt nálad teltebb partnerem, több is, soha nem volt gondom velük


emberként sem zavarnak, mindenki olyan amilyen és tesz ellen ha zavarja

2022. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, az őszinteség volt a célom

Süt a kérdésedből, hogy arra megy ki, h nem ítélem el, dehogy, sose jegyzem meg, nem értek undort stb, mert én ennél jobb ember vagyok.

Ha ennyire nem törődsz magaddal, akkor kénytelen leszel elfogadni ha mások segítségként noszogatni próbálnak. Nálad fejben van nagy gond, a túlsúly a legkevesebb gondod

2022. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#8 Több dologban is tévedsz :) A 3-mas válaszolót is felpontoztam, mert hasznos választ adott, pedig nem azt írta, ami szerinted süt a kérdésemből. Nagyszerű tudás hatalmában lehetsz, ha néhány sorból ilyen szintü emberismeretre tudsz szert tenni.
2022. febr. 27. 15:35
 10/28 Moohikan válasza:
88%
Ha sétálok az utcán és meglátok egy erősen elhízott embert, tudod mit gondolok utána?! Vajon mit fogok csinálni ha hazaérek...Tudod, a legtöbb embernek megvan a maga problémája, és nem azon fog gondolkodni, hogy milyen lehet azoknak az embereknek akik súlyosan el vannak hízva.
2022. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!