Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fontosak az érzelmek...

Mennyire fontosak az érzelmek a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm aki nagyon szeret. Én úgy érzem, hogy jól néz ki tehát tetszik. Jól kijövünk, jó a kapcsolatunk, rendes a családja is és jól is kijövünk. Csak az a gond, hogy én nem vagyok egy szerelmes tipus.



Ha valakivel eltudnám képzelni az életem az egy ilyen lány mint ő. Számithatok rá és ő is rám. Csak ugye az érzelmeim. Amik ugye nincsenek ilyen téren. Tehát én tényleg nem vagyok szerelmes. Biztos vagyok benne van itt olyan aki volt vagy van ilyen hasonló helyzetben és ezzel kapcsolatban tudna talán mesélni.


Tudom, szemét vagyok stb. De én megbecsülöm őt, mert logikusan gondolkodom és nem érzelmi alapon. Tényleg megadok neki mindent.


2022. febr. 28. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

olvasd el Gary Chapman: Egymásra hangolva című könyvét, annak is főleg a 3. fejezetét


tudd mi a különbség a szerelem és a szeretet között!

szeretni tudni kell, dolgozni kell érte, tudatosan kell csinálni, a szerelem meg elvakít, nem látsz tisztán, megszállottság érzése

2022. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olvasni szeretek. utána is nézek. köszi a tippet!:)
2022. febr. 28. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakibe szerelmes vagy a szex is jobb...és kb minden téren egy pozitív dolog ha az érzelmek is működnek a kapcsolatban. De persze anélkül is lehet jó egy kapcsolat...mondjuk akibe nem vagyok szerelmes azzal max csak kefélek általában.


29f

2022. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs veled, nem hiányzik? Nem ő az, akinek el akarod mesélni a gondolataid, nem akarsz neki csokikat vinni meglepiből?
2022. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Mint mondtam nem vagyok szerelmes. Ettol fuggetlenul elviszem ide-oda es tenyleg azon vagyok, hogy mindent megadjak hisz o szeret engem es termeszetesen jo erzes ha boldog.
2022. febr. 28. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Minél több a pénz,annál kevésbé.

Minél kevesebb,annál fontosabb.

Különben vége.

2022. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmi koze a penznek ehez.
2022. febr. 28. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Aha.

Oké.

2022. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltál valaha szerelmes bárkibe? Általában működnek szerintem az ilyen kapcsolatok hosszú távon, ahol a kölcsönös szeretet, elfogadás, célok erősebbek mint a lángoló szerelem, mert az szeszélyes. Viszont az benne van a pakliban, hogy lehet jön valaki akibe tényleg belezúgsz és hiába a tökéletes, alapból jó, kiegyensúlyozott, boldog életed, úgy érzed majd, hogy ebből kimaradtál. Sokan el is dobnak mindent, még akkor is, ha a másik kapcsolatban is meg volt ez valamikor, csak már elfelejtették, hát még ha sosem volt. Más felöl meg a szerelemmel kezdődő kapcsolatok is ugyan oda lukadnak ki: a mindennapok ugyan olyanok bárki oldalán, inkább fontosabb hogy jól kijöjj a másikkal. Hozz olyan döntést ami mellett ennek a fényében is ki tudsz tartani.
2022. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Wow. Koszi utolso. Ezek igazan biztato szavak. Es igen, voltam szerelmes meg valamikor. Csalodtam is nem egyszer sajnos:/ talan itt lesz a gebasz.
2022. márc. 2. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!