Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább dolog amibe véletlenül beleléptetek?

Figyelt kérdés

Akár otthon a kertben, akár az utcán, parkban, bárhol.

"Durvább" alatt több mint lehet érteni, fájdalmas, szokatlan, gusztustalan, magyarul bármi amibe nem esett jól belelépni valami miatt. Milyen sztorijaitok vannak?

Tudom hülye kérdés de valamiért kíváncsi lettem miután egy másik kérdésnél valaki írta hogy egyszer belelépett egy szögbe.



2022. márc. 1. 01:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Kasza pengéjébe, végigvágta a talpam😬 11 éves voltam.

Ami még említésre méltó, múltkor valami nagyon puha dolgra léptem cipőben, még időben észrevettem és felemeltem a lábam. Egy darab 💩 volt, ami az valamiért egyáltalán nem tapadt rá a cipőm talpára, sőt, az állagának köszönhetően, visszakapta eredeti formáját ahogy le vettem róla a lábam😂

2022. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkora kutyaszarba léptem, hogy körbe vette a cipőmet és minden oldalról kilógott a 42es lábam alól. Az is megfordult a fejemben, hogy nem is kutya hagyta ott. Ez egy gigantikus nagy kula volt. Hányok komolyan. A fűben volt, mert persze épp felszedtem a saját kutyám után a cuccot, erre belegyalogoltam.

Fuhujj

2022. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
27%
Párkapcsolat.
2022. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Tengeri sün
2022. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Metionin ***** válasza:
100%
A saját cipőm, amibe előzőleg belehányt a macska :D
2022. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

15


Remélem az eredményt feltöltötted a macskae-szar nevű fb csoportba :D

2022. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Metionin ***** válasza:
100%
16. Akkor még a csoport létezéséről se tudtam :D ráadásul a saját dögök sosem csináltak ilyet, ezt egyik mentett idis csinálta, bosszúból amiért orvoshoz vittem.
2022. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint meztelen csiga mezítláb, én undorodom tőle tehát nem esett valami jól. Meg egyszer éjszaka egy földre esett fülbevalóra, de úgy, hogy a hosszú hegyes kis vége (ami ugye átmegy a fülön) pont egyenesen beleállt a talpamba.
2022. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerencsére semmi durva nem volt még (csak a szokásosak: kutyaszar, U-szög, királydinnye), de egyszer csak pár centin múlt, hogy nem léptem rá egy félbeszakított egérre, amit a szomszéd rohadt macskája hagyott szanaszét.
2022. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hányásba bulinegyedben
2022. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!