Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább dolog amibe véletlenül beleléptetek?

Figyelt kérdés

Akár otthon a kertben, akár az utcán, parkban, bárhol.

"Durvább" alatt több mint lehet érteni, fájdalmas, szokatlan, gusztustalan, magyarul bármi amibe nem esett jól belelépni valami miatt. Milyen sztorijaitok vannak?

Tudom hülye kérdés de valamiért kíváncsi lettem miután egy másik kérdésnél valaki írta hogy egyszer belelépett egy szögbe.



2022. márc. 1. 01:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, bocsánat a kései reakcióért, valamiért elfeledkeztem erről a kérdésemről. :D

Írtatok durvákat, néhány embert nem irigylek az biztos...

Mivel összejött 20 válasz, ami messze több mint amire számítottam, így én is megosztom az enyéimet, mert bizony ebben a témakörben egész szép gyűjteményem van.


A toplista első helye kétségkívül azé az eseté, mikor apámmal garázsajtókat cipeltünk, és én hülye valamiért jó ötletnek tartottam pár méter levágása végett kerti papucsban rálépni az egyik ilyen vas ajtón az üveg részre, ami már el volt érve... A többit ki lehet találni, a talpam alatt széttörő üveg nem csak a kerti papucsot és a zoknit vitte át, de a nagylábujjamból kivágott egy darabot, ömlött a vér, úgy kellett bevinni az ügyeletre a kórházba, ahol tetanusz, varrás meg gipsz lett belőle. Egy hónapig ráállni is alig tudtam, és majdnem fél év volt mire teljesen összeforrt...

Az ezüstérem azé a szögé(? - lehet fülbevaló volt vagy gombostű, nem emlékszem), amibe általános suliban strand napon léptem bele mezítláb az medencében a lépcsőn: nem tudom hogy szándékosan rakta oda valami rohadék, vagy pont úgy esett, de felfelé ágaskodott, én meg telibe beleléptem, egy centire felment a talpamba. Azt se tudom hogy volt gyerekként annyi lélekerőm hogy kiszedjem magamból, de én hülye nem szóltam senkinek, szerencsére így több mint 15 év után elmondható hogy nem kaptam tetanuszt tőle... :D

A bronzérem pedig azé a macska- vagy kutyaszaré, ami szintén általánosban a farmerom hátuljára került fel boka magasságban, a mai napig fogalmam sincs hogyan és honnét, de egész nap macskaszarszagú voltam, többen meg is jegyezték (észre talán senki se vette, ügyeltem rá miután észrevettem) hogy mi ez a rohadt büdös a teremben. :D


Aztán persze voltak még klasszikusok, gyerekként a legókocka, az éles szélű fakocka, és a matchbox se esett túl jól, akárcsak a vadgesztenye, vagy a kb. fél tucat kutyagumi amit megtaláltam, a csigákat és bogarakat nagyon sajnáltam, hát még azt a szerencsétlen haldokló (vagy már halott) fecskét akire egy parkolóban sikerült rálépni a sulim előtti parknál, azt a sípoló hangot mai napig nem feledem, egy hétig depressziós voltam... :(

Ja meg az se volt gyenge mikor a kerti gereblyére léptem rá, mivel cipő volt rajtam így a lábamban nem tett kárt, ellenben látni kellett volna, ahogy a felcsapódó nyél konkrétan úgy vágott orrba mint a rajzfilmekben. :D

2022. márc. 10. 23:42
 22/24 anonim ***** válasza:
:)
2022. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy a lépcsőn egyásba gabalyodó szerelmespárra sikerült telibe rálépnem, mikor egy diszkó hátsó, nagyrészt kivilágitatlan kis "lépcsőházában" mentem kifelé . A zene a csendesebb hangokat elnyomta. Azt hittem, nincs ott senki. Aztán egyszer csak megingott a lébam alatt a gyanúsan puhává vált "talaj", méltatlankodó jajjgatások kiséretében. Panaszos női és férfi hang jött lábaim alól. Én pedig nem is rtudom, hogyértem le nyaktörés nélkül. Az adrenalin csodás hatásai...

Hát remélem nem tettem bennük nagy kárt a 45 kilómmal.


Másik: hangyaboly.

Fűben volt, így nem vettem észre. A kertben álldogálva dumcsiztam a szomszéddal, mikor egyszer csak mindkét lábamon végig bizsergést, szurkálásokat éreztem . Hosszu bővebb szárú nacim alatt teljesen ellepték a kis dögök a lábaimat. Nos sikítva rohantam fel az emeletre, a szomszéd legnagyobb elképedésére, életemben nem értem még fel olyan gyorsan , otthon aztán szó szerint letéptem magamrol mindent. Aztán nem gyöztem porszivozni, nehogy maradjon bent a kis dögökböl, jol összecsipkedtek.


Végül maccskahányás. De ez kb mindennapos. Bár mezitláb kétség kívül nagyon kellemetlen. Legutobbin el is csúsztam és nem sok kellett hogy összetörjem magam. Sajnos mindig résen kell lennem.

2022. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Moziban majdnem ráléptem egy kamerára a lépcsőn mert épp "lopták"(vették fel vászonról) a filmet. Film közepén jött rám a pisilés, sötét volt és kicsin múlt hogy nem tapostam össze a sötétben. Persze felrúgni sikerült a kamerát, utána még a félkegyelműnek állt feljebb hogy miért nem vettem észre.😐
2022. márc. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!