Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tettél/ nem tettél valamit a...

Tettél/ nem tettél valamit a háború miatt, ellen?

Figyelt kérdés
Magyarországi magyarok válasza érdekel, hogy az események változtattak-e valamit az életetekben? Ilyesmire gondolok, hogy pl. felakartál mondani, de a bizonytalanság miatt még nem tetted meg. Készítettél elő vészhelyzet hátizsákot. Terveztél valamit megvenni, de inkább nem költöd most a pénzt, vagy éppen azt gondolod, hogy a pénz elértéktelenedik és emiatt költöd? Ezek csak példák, de bármilyen döntés érdekel, amit a szomszédban kialakult események miatt hoztál.
2022. márc. 1. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én csak annyit tudok tenni Miskolciként hogy tartom a hátam majd fegyveresen, ha kell.
2022. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

- Megcsináltattam az útlevelemet

- ház vásárlás projekt most jegelve, inkább a pénz legyen

- utazni most sehova, mert lehet, itthon kell cselekedni

2022. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Azon kívül, hogy a menekülteknek küldtem anyagi támogatást, és most intézem, hogy az üresen álló pesti lakásomat felajánljam egy olyan menekült családnak akiknek van kisállatuk ( olvastam, hogy őket nehezen fogadják be ha van kutya vagy macska) én nem teszek semmit. Magyarország NATO tagország. Oroszok nem fognak minket megtámadni, mert akkor a NATOT támadja meg. Ezzel meg kitör a harmadik világháború. Putyin sem akar világháborút, sem atomháborút.

Akkor sem pánikoltam amikor 2014-ben első alkalommal kezdtek harcolni az oroszok az ukránokkal ( kriml), érdekes akkor nem volt ekkora pánik. Én nagyon reménykedem abban, hogy nem lesz nagy háború.

2022. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem tettem


ha menekülni kellene, akkor szerintem 24 óra alatt mindent tudnék vinni amit kellene, de pár óra is simán elég lenne összeszedni a cuccaimat


ha meg behívnának katonának, akkor max a munkahelyemet érintené


de nem parázok rá az egészre, nem félek tőle, nem agyalok rajta

2022. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy Magyarországon nincs háború semmit nem tettem és nem is tervezek tenni.
2022. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint az előttem szóló.
2022. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent, azon túl hogy figyelem a híreket. Annyi hogy nem költök most nagyobb összeget, hadd gyűljön, ha valamikor esetleg menni kéne hirtelen, mondjuk ha behívó jönne és le kéne lécelni nagyon gyorsan.
2022. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, kíváncsi vagyok, miért lettem lepontozva...
2022. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még jobban letiltottam a híreket, mint a covid alatt. Többet vagyok elvonulva a világ zajától. Eurt váltottam nagy mennyiségben. Közvetlen ismerőseimmel beszélek, a menekülteknek segítünk élelmiszerrel, illetve agyalunk mit tudunk még.
2022. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!