Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más gondolatai is a háború...

Más gondolatai is a háború körül forognak?

Figyelt kérdés
Nem tudom kikapcsolni az agyam, nem tudok a feladataimra koncentrálni, kezdek félni, hogy mi lesz ennek a végkimenetele. Nem tudom felfogni, hogy lehetséges ez, felfoghatatlan. Ti hogy bírkóztok meg evvel?

2022. febr. 28. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Nehezen. Nekem is folyton porog az agyam. Szerintem nem normalis, hogy engem ez ennyire megvisel, de holnap majd ugyis lesz ulesem a pszichologusommal, atbeszelem vele.
2022. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Ööö... nem? :D Olvasok napi szinten a háborúról, hallom, de amíg engem személy szerint nem érint, addig minek agyaljak rajta? Attól nem fog semmi változni, ha egész nap ezen gondolkodok vagy aggódok.
2022. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Eddig csak a koronavírusról írtak, most meg csak a háborúról. Nem a bulvár médiát olvasom, ha tájékozódni akarok, ott pedig nem csak erről szól az élet
2022. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is mindig az eszemben van.. 2 hónap múlva szülök, kimondottan aggódom, hogy mi lesz, ha Magyarország is belekeveredik..
2022. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Most erdekes modon nincs koronavirus. Most haboru van. Ja meg ugye a migransok sem leteznek most.(:
2022. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Sokat gondolok rá, rendkívül megvisel.
2022. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

egyáltalán eszembe sem jut semmi ilyen, hidegen hagy az egész

nem parázok feleslegesen és nem agyalok hülyeségeken

2022. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Egyik ismerősöm (férfi) folyton a háborúról beszél velem. Retteg és rettegésre késztet. Más témája nincs is szinte.


Már én nyugtattam meg: valamelyik hírforrásban olvastam arról, hogy valamelyik diplomáciai képviselő lépéseket tett szorgalmasan azért, hogy bizonyos eszközökkel elinduljon egy békenfenntartó folyamat.


Egy kicsit érezhetően engedett ennek az ismerősömnek a szorongása erre a hírre, de újfent elkezdte, hogy egy másik férfi ismerősünknek ESZÉBE NE JUSSON most a külföldi utazás.


Nekem meg a koronavírus cirkuszból van nagyon elegem és SZÓ SZERINT POKOLLÁ TETTE már hosszabb időn át az életemet... eddigi tapasztalataim szerint már három oltás sem véd meg a koronavírustól. Nagyon sokan három oltással együtt lettek betegek (ismerőseim jelentős része.)

2022. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkozom a háborúval, több okból.

Ez a cirkusz ott már 2008 óta megy, (ha jól emlékszem) 2014-ben a Krím félsziget elfoglalása sokkal nagyobb horderejű történet volt, mégsem kevertek belőle ekkora ügyet, holott azóta mennek ott ezen a harcok.

Nem tudom elképzelni, hogy bármelyik nagyhatalomnak az érdeke lenne egy világégést kirobbantani - különösen mivel az oroszok mellett ott áll Kína a háttérben - tehát ha Amerika beavatkozna, ezzel alá is írná a halálos ítéletét.

Részemről lehet az érdektelenség már fásultság, de ha 0-24-ben ölném magamat az aggodalommal sem javítana a helyzeten. Így nem gondolok rá és ezért nekem nincs háború.

2022. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Utolsónál a pont: ami az oltást illeti, érdekes dolgokat tapasztalok a kollégáimnál. az oltottakból van aki már harmadjára kapja el azt a szart, oltatlan meg egy se dőlt ki. Akkor most mi a fene is van?
2022. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!