Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a Facebookon nem ismerőse...

Akik a Facebookon nem ismerőseid többé, azok hogyan szoknak hozzá, hogy valamit rosszul csináltak veled kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
fszom se tudja. Milyen elcseszett kérdés ez már megint?
2022. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hisz nem ismerőseim és nem kérdeztem meg őket erről.
2022. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én le szoktam törölni olyan embereket akikkel már hosszú ideje nem kommunikálok, mert ha nem vagyunk aktívan egymás életében akkor tök felesleges facebook ismerősöknek lenni. Kétlem, hogy egyáltalán feltűnne nekik, én pl. észre se veszem, ha valaki töröl az ismerősei közül, mert nem szoktam rákeresni és nem szoktam nézegetni.
2022. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul nem tsze senki sem, mert én sem-, ők sem érdeklődök/-nek felőlem, nem osztok meg szinte semmit sem, akkor miért rugózzak ilyenen, miért bánkódjak, hogy leváltunk egymástól?
2022. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem érdekel.
2022. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!