Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok foglalkozni az...

Nem akarok foglalkozni az apammal aki egesz eleteben ivott most meg tudorakja es torokrakja van, rossz ember vagyok? 22L

Figyelt kérdés

Nagyon ivott....az egesz fizeteset elitta minden honapban. Se egy cipoje semmije nincs. Ossze allt egy prostitualttal, kb 2 eve azota nem lakik itt, az apjanal laknak. A prosti ellopta tole a kocsijat meg sok mindent, ugy tudom nem volt vele egy ideig , aztan megint ossze alltak. Kiderult hogy apa beteg, mar dolgozni se tudott, lefogyott. A prosti egy reggelre ellopta apa telefonjat a penzet es otthagyta. Apa azota is az apjanal lakik. Nincs penze, nincs semmije. Ugyanugy iszik hiaba kiderult hogy a tudejen is daganat van meg a torkan....

Nem voltam vele beszelo viszonyban a betegsege elott nem lakott velunk 2 eve. Van még 3 testverem veluk beszelo viszonyban volt csak velem nem. Anyanak mar akkor is volt masik embere amikor még itt lakott apa, titokban telefonalt az emberevel amikor apa a szobaba fekudt.... anyanak a fizeteset elveszi az embere mint egy tindezsder olyan eletet el. Ők engem nagyon tonkre tettek, 22 eves vagyok de ugy erzem sosem fog helyre jonni a lelkem a gyerekkorom miatt.

Most nem tudom mit tegyek.

Tonkre tettek az eletem, es ennek még nem lesz vege. Mit tegyek? Nem akarok tobbe a szuleim miatt szenvedni. Anya amiket csinal nap mint nap rettegesben elek, nem birom tovabb. Ugy erzem anya orul neki hogy apa beteg lett.

El akarok innen menni orokre es nem tudni a csaladomrol semmit....rossz ember vagyok?

Kerlek ne bantsatok csak mondjatok el mit tennetek a helyemben


2022. márc. 1. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg ugy vagyok hogy nem beszelek rola senkinek, nem akarok gondolni a csaladi eletemre meg apara se....kivanom neki szivembol hogy gyogyuljon meg , legyenek mind egeszsegesek de en nem fogok foglalkozni a csaladombol senkivel.

Valamit intezek es elmegyek valahogy szo nelkul. Nem birom tovabb

2022. márc. 1. 20:15
 2/5 A kérdező kommentje:
Rossz ember vagyok?
2022. márc. 1. 20:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig attol kellett felnem ejszakakon at hogy mikor jon haza osszeverve reszegen vagy mikor kopogtat a rendorseg hogy balesete lett....nagyon sokszor megvertek , megalaztak reszegen. Nekem ezeket nem tudja feldolgozni a lelkem
2022. márc. 1. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha még otthon laksz, a helyedben mielőbb próbálnám megteremteni a lehetőséget, hogy lelépjek, aztán kalap kabát. Nem kötelező tartani a kapcsolatot ha nem akarod. Mondjuk én alapvetően kicsit naiv és konfliktuskerülő ember vagyok, ezért 1-2 próbát biztos tennék h beszéljek az apámmal, de lehet ezt is csak azért h tiszta legyen a lelkiismeretem és nyugodtan tudjak aludni.
2022. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagy rossz ember te az egésznek csak az elszenvedője vagy akinek ezt végig kellett néznie sajnos. Nem ismerem a teljes történetet, hogy mégis miért kezdett el apukádat inni valószínüleg volt valami kiváltó oka. Anyukád pedig nyilván nem volt boldog abban a kapcsolatban ezért lett szeretője aki mellett boldogabb tud lenni. Te pedig háttérbe szorultál és veled nem igazán foglalkoztak.

Még suliba jársz ? vagy már dolgozol ? Ha még tanulsz akkor a tanulmányaidat mindenképpen végezd el. Ha viszont dolgozol akkor viszont próbálj keresni egy normális barátot akivel kivülön tudtok élni és a jövőtöket tudjátok építeni.

Ha gondolod akkor beszéld meg a szüleiddel ezeket a dolgokat, hogy te hogyan érzel és ez neked nem jó. A te lelkiismereted legyen tiszta.

Mindenképpen erősnek kell lenned és nem hagyhatod el magadat.

Minden embernek megvan a joga hozzá, hogy egy boldog életet éljen.

2022. márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!