Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gigi Hadid csak szerintem...

Gigi Hadid csak szerintem csúnyult meg?

Figyelt kérdés

Elég rosszindulatúnak hat a kérdés, pedig szó sincs ilyenről. Régen olyan kis kedves arcú lány volt, ma meg olyan kiélt feje van. Olyan, mintha állandóan fel lenne puffadva az arca és a vonásai is teljesen mások lettek.

A címlapokon persze ez nem látszódik csak a paparazzi képeken.



2022. márc. 3. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem.


Viszont Bella körül nem értem a felhajtást. A műtétek előtt annyira semmilyen volt, most meg olyan lett a feje, mint egy támadó menyetnek.

2022. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is jobb nő volt régebben. Most olyan nagyon hörcsög feje lett.


Bella meg sose volt jó nő. Mondjuk én azt az egész nagy "családi" összeborulást nem értem. Ez a Hadid meg Kardashian, stb "family". Egyedül Kendall az, akit szépnek tartok közöttük. Ő se egy Claudia Schiffer, de nem rossz. A többi mind felfújt seggű próbababa.

2022. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gigi egyébként tavaly novemberben tagadta, hogy plasztikáztatott volna.

Bella nálam teljesen kiveri a biztosítékot, méghozzá azért, mert az egész divatipar nagyon rossz üzenetet közvetít vele a fiatal lányok felé. Miért csak úgy lehet szép valaki, ha leszívatja a zsírt az arcáról, átműtteti az orrát, felvarratja a szemöldökét meg feltölteti a száját?

Nem ítélem el, mert ha ő így érzi magát szebbnek, akkor legyen, de ne válasszák meg a legszebb nőnek, mert plasztikázva bárki lehet ilyen szép. Ez mű.

2022. márc. 3. 15:26
 4/5 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__plasztikai-..

Úgy látszik már tavaly is hasonló véleményen voltam, ez mit sem változott.

2022. márc. 3. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy szerintem nem az a baj hogy plasztikáztat hanem az hogy nem állalja be vagy tagadja.Ez szerintem sokkal rosszabb a fiatalokkal szemben.
2022. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!