Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a régi életem?

Figyelt kérdés

Elszoktunk egymástól a barátaimmal, már nem az a barátság van köztünk ami annak idején volt, most csak éppen köszönünk egymásnak és sétálunk tovább,kb ennyi. Nem értem mi lehet a probléma,hiszen hálisten semmi ok nincs rá,hogy haragudjunk egymásra vagy ilyesmi,de valahogy a tűz kialudt, meg hívtam őket sörözni,grillezni,amit elfogadtak és úgy mondtam hogy aggódom a barátságunk ért stb és mondták hogy több időt fogunk egymással tölteni ezentúl,de ugyan úgy semmi nem történt,együtt sem barátkoznak vagy lógnak úgy mindt annó.és gyerekkori barátok-ról van szó,20-éves barátság)


A csajok fölött sem állok sehogy,mert rám sem néznek,egyszerűen csak más fiúkkal lógnak buliznak,és annó ők is velünk lógtak,és buliztak.


Kilátástalan ez a helyzet úgy érzem, de le írtam ami a szívemet nyomta, helyes írási hibákért bocsi tényleg


2022. márc. 3. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
20 éves barátság. Hát pont ez a baj. Nem maradnak meg ilyen régi barátságok. Az embereknek más irányba megy az életük, nem iskolatársak, nincs bennük semmi közös. Az élménybeszámoló nem barátság.
2022. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!