Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért esznek a jómódú emberek...

Miért esznek a jómódú emberek is ennyi szemét kaját?

Figyelt kérdés

Diákként pénztárban dolgozom, és meglepődve tapasztalom, hogy általában a jómódúnak, igényesnek tűnő emberek is mennyi egészségtelen ételt vásárolnak. Felvágott, virsli, fehér toast kenyér, péksütemény, zsíros-cukros-adalékanyaggal teli nassolnivaló, üdítőital, RENGETEG alkohol, panírozott mirelit ételek stb. Zöldség, gyümölcs, egészséges alapanyagok alig jellemzők.

Mi lehet ennek az oka? Így már nem lep meg, hogy ennyi a túlsúlyos ember a hazánkban, de én valamiért abban a hitben éltem, hogy ez inkább a szegényebb rétegekre jellemző probléma, mert nekik nincs pénzük és kulturális alapjuk a minőségi, tudatos étkezéshez.


2022. márc. 3. 23:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
#20, akkor kérlek világosíts fel, mi egészséges azok közül, amit a kérdésben felsoroltam.
2022. márc. 4. 12:27
 22/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem mi a bajod. Ha milliárdos lennék akkor is ennék sült szalonnával túrós tésztát, mint ma. Lehet, hogy szerinted ez egészségtelen és szar, de szerintem meg nagyon finom.
2022. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerinted ami nem egészségtelen, az mind egészséges? :D Tudod te mit jelent ez a szó? Látszik, hogy mindenféle élelmiszeripari előtanulmány nélkül próbálsz okoskodni, de nagyon sz.rul megy
2022. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!