Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rib. nc az aki szolárium...

Miért rib. nc az aki szoláriumba jár és ez által egy elég barna színt ért el, vagy talán azért mert ad magára és nem le pukkant az ember lánya talán ez itt az ok? Mi szúrja az emberek szemét ennyire?

Figyelt kérdés

Szép sötétebb barna bőrt értem el ,mert mindig is zavart a hó fehér bőröm,persze nyáron kerültem csak strand és a tenger part ,amit mai napig kisebb sikerrel birok meg tartani.

Adok magamra mellesleg ,de a sminkelésnél nem esek át a ló másik felére.

Mai divat szerint öltözködöm , ki is vagyok tetoválva .

Most akkor miért is vagyok rib..nc?Ennyire szúromtalán az embrek szemét?L25


2017. okt. 18. 22:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen szúrod mert elèg proli vagy,azaz közönséges.Nem szép a szolibarna bőr,mű hatást kelt ahogyan a kipingált szemöldök (feltételezés)és a pillangó, végtelen jel idézet,szálló madárkás divat tetkók is.Mai divat szerint öltözködsz szűrő /kritika nélkül azt hordod amit mindenki,mond van benned valami egyedi?
2017. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
A leírtak alapján nyilván nem vagy az, sőt semmi gond nincs vele. Az emberekkel van gond, irigyek vagy általánosítanak vagy tudomisén. Szeretnek beszólni, ha ilyen vagy, ha olyan.
2017. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Az első prímán alátámasztja, amit az előbb írtam. Ez van.
2017. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

se végtelen jel se pedig sálló madárkák !

Van stílusom és éppen nem a le rugot kis egyetemista szolid visszafogott trendet követem !

Szóval oda kozmált ri..anc lennék ? Nem semmi !

Pedig sok pasis szolizik

2017. okt. 18. 22:53
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Az én szememben nincs baj azzal aki szoláriumba jár, bár hozzátenném, az agyonszolizott, nagyon műbarna vagy narancssárga bőr sokaknak, például nekem nem tetszik. Ettől függetlenül nem szólok meg senkit érte, mindenkinek szíve joga, hogy mit csinál a testével.


Azt már nagyobb problémának látom, hogy a kérdésed alapján szerinted aki nem jár ilyen helyre az kapásból igénytelen és lepukkant...

2017. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nem esek át a ló tul oldalára ,ez vonatkozik a szemöldökömre is ;)
2017. okt. 18. 22:54
 7/24 A kérdező kommentje:
öcsém ..van bennem egyedi de már ezt a ri..ást kezdem nagyon unni !Kisebbségi komplexusod támadt neked is? vagy jobbn preferálod az egyszerű kis rakott szoknyás lányokat?
2017. okt. 18. 22:58
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül te ri.ancozod saját magadat. Mit pattogsz?
2017. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

nem én rib...om magam !

csak többen és nem értem mai napig ,szimplán kíváncsi voltam hátha kiderül az ok.

2017. okt. 18. 23:07
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

LOL :D


Szakadok.

2017. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!