Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért örülnek az emberek más...

Miért örülnek az emberek más kárán?Miért jó ha a szomszéd szemét és a többi szomszéd örül?Miért jó,ha egymásnak esünk a BKV-n,mert emelték a kenyér árát?Miért jó, ha a nyugdíjasokat megelőzzük,hogy leüljünk?Nem kellene már végre összefogni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem nem volt hétvégi szex, és most jöttél durrogni kicsit?
2021. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés foglalkoztat, ha felszállok a BKV-ra ! De ha úgy gondolod, hogy nem volt sex várlak,combfix harisnyában harisnyatartóval ! És mindez fekete, ja és fekete tűsarkú ! Remélem ffi vagy ! A szó igazi értelmében ! Fehér inget kérek , fekete divatos öltönynadrággal , divatos karórával, és fekete zoknival ! Nem szürke műszálassal ! Ja és ne gyere BKV-val, csak egy Mercivel, mert a nevem is ez !
2021. nov. 6. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom,hogy összeesküvés elméletnek számít-e,de el tudom képzelni,hogy az van a háttérben,a világ vezetői nem akarnak boldog,összetartó,kiegyensúlyozott embereket maguk körül.És ha belegondolunk,ez logikus is.Ilyen embereket nem lehet birkaként irányítani,nem lehet mindent rájuk tukmálni,manipulálni.Ezért fenntartják a "valósítsd meg önmagad" világképet,amit persze ők diktálnak,csak úgy van tálalva,mintha a polgárok saját véleménye lenne.Kezdve a sportrajongástól a politikai nézetekig.
2021. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!