Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi buta ember van, hogy...

Ennyi buta ember van, hogy befogadnak idegen menekülteket?

Figyelt kérdés

Ezzel van tele a face..

Odaadom 3 szobás lakásomat rezsifizetés átvállalásával is menekülteknek..


Nagymamám befogadott 2 család menekültet a házaba, egyik nő lassan szül stb kaját stb gyűjtenek nekik..



Hát ezek hülyék? Mi lesz abból a lakásból? Keresztet vethet rá..

Egy idős nő képes a nyakára költöztetni 8 embert úgy hogy kaját már persze nem tud nekik adni.. rezsit majd mostmár ő fizeti 9 főre?


Stb sorolhatnám miket látok

Elment az emberek esze?

Soha többet nem teszik ki ezeket az embereket..


Mire számítanak, hogy majd összrpakolnak és nemsoká hazamennek?


Kárpátalján nincs is háború, 1000-1200 km oda, ezek az ingyenélés élősködés miatt jönnek, mert ott nyomorban laktak,mostmeg minden ingyen van lesz nekik...és majd még most ezeket is nekünk adófizetőknek kell eltartani?


2022. márc. 6. 09:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó..

Csak a véleményét írta le a kérdező. Az miért is baj?

Tudod van aki nem csak úgy cselekszik mindenféle átgondolás nélkül hanem látja,hogy minek mi lehet a következménye.

Elhiszem,hogy a nénike jót akar és lehet semmi rossz nem is fog történni, de az is lehet,hogy igen. Mivel nem minden ember jószándékú.

Aki ezt nem látja azt vagy nem érték még csalódások, vagy buta.

2022. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
11%
Én szívesen befogadnék menekültet, de sajnos nem tehetem, mert apámmal lakom itthon, ő meg valószínű nem engedné. Pedig akkor talán életemben valami jót is tennék, elég szar alak vagyok..
2022. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
27%
Sose kelljen rászorulnod ilyen segítségre.
2022. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
82%

Nem érti a legtöbb hozzászóló,hogy mi a baj ezzel az egésszel.

Szerintem a kérdező sem rosszindulatú vagy sz*r ember azért mert gondolkodik basszus.

Egyébként ez nem az állampolgárok feladata lenne ( szállást adni ) hanem az állam feladata…

2022. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
56%

10# akkor sem ha orosz katonák lőnének rád még a családodra?

És hogy esne, ha látnám hogy dohányt felém, én pedig beintenék és becsapnám az ajtót a szemed előtt, mi?

Én értem a félelmet de az istenért háború van, most kellene összetartania mindenkinek.

És tudjátok mit? Mindenki, egész Európa összetart, még Svájc is segít ahol tud holott ő mindig kimarad a balhékból.

Egyedül ti, magyarok nem tudtok most sem emberként viselkedni.

Őszintén sajnálom hogy magyar vagyok, komolyan.

2022. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
36%
Rohansz, nem dohányt. Ez a telefon hamar menni fog a levesbe.
2022. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
89%
Igen, az állam dolga lenne, és a civilek mozdultak meg helyette, gondoljatok erre a szavazásnál is. Nem mondom, hogy nem kell óvatosnak lenni, de nem is ítélem el, aki így segít, én nem tehetem meg, utaltam inkább pénzt, és költsék arra, amire szükség van. Remélem, sose kell átélnem ilyet, ha mégis, remélem, lesz, aki segít.
2022. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
66%
15-16, kapcsold ki az autocorrectet.
2022. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
55%

Jaj ez már komolyan a vicc kategória.

Én Ausztriában élek és soha senki nem fogadott be a saját lakásába menekülteket. Sem a közel-keletről, sem sehonnan. Miért? Mert az állam kellene hogy megoldja nem egy átlag ember. Lehet nekik segíteni, adományokat gyűjteni, pénzt adni, kimenni a határra és ott támogatni őket viszont van egy pont ahol egy átlag állampolgár felelőssége véget ér.

Ha valaki mondjuk panzió tulajdonos, vagy esetleg egy kisebb hotelt vezet és ebben az esetben felajánlja most a rászorulóknak az rendben van. Na de az,hogy nem akar valaki teljesen idegen embereket beengedni a házába…ne legyek már ettől szemét szar ember könyörgöm.

Eddig minden hétvégén kint voltam a nyugatiban és segítettem nekik.

Attól mert használom az eszemet nem vagyom rossz ember, nem vagyok empátia nélküli ember, és sajnálom az ukránokat. De amit sokan csinálnak jelenleg az felelőtlenség. Ha ezek az emberek irányítanának egy országot akkor még a 3. vh-t is elindítanák mert sajnálnak másokat. Minden tettnek következménye van és ezt nem látni nem vall felnőtt gondolkodásra. Nyilván rohadt szar nekik és én is sajnálom őket de visszatérve a NATO-s dologra..nem lehet beáldozni egy egész világot emiatt.

Az ukrán vezetés nagyon elcseszte ezt az egészet. Rettenetesen felelőtlen és nem gondolta át éveken keresztül,hogy ennek mi lehet a következménye.

2022. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Amúgy hosszú évek óta dolgoznak a munkahelyemen ilyen Ukrajnából jött emberek, a gyári részen, volt már nyakelvágós problémamegoldástól kezdve minden....

Micsoda empátia nélküli ember vagyok, hogy nem a gyerekem szobájában akarom ezeket táboroztatni éppen meg eltartani őket.

2022. márc. 6. 10:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!